Czy to początek głębokiego kryzysu rządu, którego szefem jest Mateusz Morawiecki? Światło dzienne ujrzały szokujące informacje na temat przeszłości obecnego premiera.

Konflikt w obozie władzy ma nabierać naprawdę niebezpiecznego kształtu. Tzw. „ziobryści” coraz mocniej ścierają się bowiem z politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Morawiecki w kryzysie?

Co ciekawe, konflikt ten ma się objawiać w próbach dyskredytowania postaci samego premiera. Zadziwiające fakty z przeszłości Mateusza Morawieckiego coraz częściej przebijają się do mediów i nie jest to kwestią przypadku.

ZOBACZ TAKŻE: Będzie się dzisiaj działo! O 18.00 ogromna manifestacja

Najpoważniejszym z podejrzeń na jego temat są oczywiście rzekome powiązania miedzy aferą korupcyjną w Ciechu z bankiem BZWBK. Na czele instytucji stał wówczas bowiem… obecny szef Rady Ministrów.

Niektórzy zakładają, że Mateusz Morawiecki znał szczegóły afery. Nie podjął się jednak żadnej interwencji w tej sprawie.

Jeżeli przypuszczenia okazałyby się prawdą, Morawiecki musiałby zapewne odpowiedzieć za nie przed sądem.

Przyszłość Rady Ministrów pod znakiem zapytania

Czy poważny konflikt, który wzmacniają coraz bardziej złożone zarzuty obu stron, doprowadzi do kryzysu w rządzie? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce, gdyż wewnętrzna wojna w obozie władzy zdaje się nie dążyć do rozwiązania.

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz wbija szpilę opozycji. Długo mu tego nie zapomną

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!


Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]

Zobacz również