Seks z dziećmi, ogromna rozwiązłość w łóżku, branie udziału w masowych orgiach, a także zbliżenia ze sławami – te nieznane dotąd fakty z życia artysty ujawnia najnowsza biografia Davida Bowiego. Opinia publiczna jest zszokowana tym, jaki artysta był poza blaskiem fleszy.

Na jaw wychodzą kolejne smaczki z życia muzyka. Wiele z nich jest bardzo szokujących, ale Dylan Jones, autor książki David Bowie: A life postanowił niczego nie upiększać. Po tym, co ujawnił autor biografii, można śmiało powiedzieć, że Bowie był bardzo rozwiązły i zaskakiwał, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe.

Według ustaleń Jonesa, Bowie nie odmawiał seksu mężczyznom. Uwielbiał trójkąty seksualne, masowe orgie i wyuzdane udziwnienia w trakcie igraszek. Niejednokrotnie miał zapraszać do sypialni nawet widownię. W jego łóżku gościli także ludzie sławni – Bowie uprawiał seks z liderem Rolling Stones, Mickiem Jaggerem i jego żoną Bianką. Romansował także z aktorkami Susan Sarandon i Elizabeth Taylor.

Najbardziej szokuje i bolesne dla fanów okazało się jednak to, że Bowie miał uprawiać masowo seks z nieletnimi. Chętnie oddawał się rozkoszy z dziećmi: mającymi po 13 i 14 lat dziewczynkami, był więc pedofilem. Mimo takich perwersji łóżkowych muzyk miał odmówić, kiedy zaproponowano mu seks z „martwym, ale ciepłym jeszcze ciałem”.

Brytyjski muzyk zmarł 10 stycznia 2016 roku ledwie trzy dni po wydaniu albumu Blackstar i dwa dni po 69. urodzinach. Artysta do końca życia nie ujawnił fanom, że walczy z nowotworem. Wiedzieli o tym tylko najbliżsi Bowiego.

źródło: rmf24.pl

...

Zobacz również