Szokujące doniesienia. Słynna dziennikarka została zgwałcona

Szokujące doniesienia. Słynna dziennikarka została zgwałcona

Dramat dziennikarki trwa do dziś. Kobieta korzysta nawet z pomocy psychiatry, gdyż nie może sobie poradzić z tym, co się stało. Anna Karabasz została brutalnie zgwałcona, a ci, którzy mieli udzielić jej pomocy, zakpili z jej tragedii.

Karabasz jest słynną dziennikarką zwłaszcza w świecie mody. Ta młoda rosyjska redaktorka pracowała w wielu poważanych redakcjach zajmujących się tematyką modową. Nikt jednak nie przypuszczał nigdy, że na tę przemiłą i uczynna kobietę spaść może taka tragedia. Ta miała miejsce w maju 2017 roku. To właśnie wtedy Karabasz dostała zaproszenie na zlot dziennikarzy na Seszelach. Udając się tam nie miała nawet pojęcia, jaka tragedia ją spotka.

Anna Karabasz brutalnie zgwałcona przez sprzątacza

Do gwałtu doszło w jednej z nocy na Seszelach. Karabasz spała w swoim domku w 5-gwiazdkowym ośrodku wypoczynkowym. Nie spodziewała się, że po terenie ośrodka grasuje sprzątacz, który tamtej nocy nie wahał się zgwałcić. Niestety, padło na dziennikarkę. Mężczyzna włamał się do jej apartamentu, położył jej nóż na gardle i zgwałcił. Jak mówi Karabasz, próbowała się bronić i wyrywać, ale mężczyzna był po prostu silniejszy. To jednak nie był koniec jej dramatu. Kiedy gwałciciel skończył ją gwałcić, uciekł. Wtedy Karabasz pobiegła do obsługi ośrodka, prosić o pomoc. Nikt jednak nie chciał jej uwierzyć, że została zgwałcona. Pomimo jej próśb, policję wezwano dopiero po 8 godzinach. Kiedy kolejnego dnia o poranku spotkał się z nią szef ośrodka zapytał się tylko "czy było jej dobrze". Sprawa na szczęście toczy się już przed seszelskim sądem, gwałciciel siedzi w areszcie, a wyrok wydany ma być 21 maja. Karabasz co jakiś czas nawet lata z powrotem na Seszele, by uczestniczyć w rozprawach. Dotąd musi jednak korzystać z pomocy psychiatry, który pomaga jej wyjść z traumy po piekle, jakie przeszła. Jak mówi, ból po gwałcie spotęgowało tylko zachowanie miejscowych, którzy nie tylko nie chcieli jej pomóc, ale z niej szydzili.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal na całą Europę! Dżihadyści rządzą klubem piłkarskm
  2. OFICJALNE! A. Duda: Polska zbojkotuje Mundial w Rosji
  3. Rosja nie zagra na Mistrzostwach Świata w Rosji?! GIGANTYCZNY skandal
źródło: o2.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News