Szokująca teoria! Papież używa agentów do obalenia PiS

Szokująca teoria! Papież używa agentów do obalenia PiS Źródło:

Zmiana na stanowisku Prezesa Rady Ministrów wywołała wiele kontrowersji w Polsce i za granicą. Na temat powodów rotacji personalnej na szycie władzy powstała szokująca teoria. Mianowicie odpowiedzialne ma za nią być papiestwo.

Marian Kowalski prowadzi w internecie telewizję "Idź pod prąd". Na jej antenie padły słowa, które postawiły na baczność ekipę rządzącą. Według niej za politykę wewnętrzną odpowiadać mają Kościół katolicki i... komuniści. ZOBACZ TAKŻE: To nie teoria spiskowa, a smutna prawda. USA testowało broń biologiczną na swoich obywatelach!

Szokująca teoria

Zdaniem Kowalskiego i Chojeckiego od lat 50-tych zeszłego wieku zmianami w polskim rządzie i desygnowaniem osób mianowanych na najwyższe stanowiska mają zajmować agenci kościoła rzymskiego, który tym razem umówił się, że reprezentant "mało popularnego środowiska", Mateusz Morawiecki zostanie premierem. ZOBACZ TAKŻE: Piotrowicz, ale wstyd! Działacz PZPR dumny, że komuniści mają SWOJEGO w PiS https://twitter.com/_kowalskimarian/status/939160325450096640 źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News