Roman Giertych jeszcze nigdy nie zaskoczył tak bardzo! Przedstawił dziś szokującą teorię wprowadzającą całkowity zamęt zarówno wśród zwolenników, jak i przeciwników projektu „Ratujmy Kobiety”, którego twarzą stała się Barbara Nowacka.

Giertych zdecydował się na Facebooku przedstawić założenia kontrowersyjnego pomysłu oraz skomentować wszelkie kontrowersje, które wokół niego narosły. Przedstawił sprawę ze strony, o której nikt w Polsce wcześniej nie pomyślał.

ZOBACZ TAKŻE: Najważniejszy polityk PiS ujawnia zaskakujące kulisy dymisji Macierewicza

– Czy ktoś rzeczywiście poważnie proponuje, aby opozycja szła do wyborów z takim programem? Czy ktoś chce, aby karać więzieniem za głoszenie poglądów o szkodliwości aborcji? Również poglądów religijnych w tym zakresie? (…) Zapis proponowanej ustawy wprowadza penalizację każdego publicznie wyrażonego sprzeciwu wobec aborcji lub antykoncepcji, również tego głoszonego na kazaniach. (…) W tym zakresie jest najbardziej skrajnym przypadkiem łamania wolności słowa jaki kiedykolwiek od komunizmu ktoś w Polsce zaproponował. (…) Czy rzeczywiście wprowadzenie aborcji u rodzących kobiet jest zgodne z poglądami posłów PO i Nowoczesnej? – pytał w obszernym poście Giertych.

Szokujący pomysł polityka

– Nie dziwię się, że projekt poparł Kaczyński. Dla niego otwiera on furtkę do zakazów demonstracji lub krytyki w innych obszarach. (…) Przecież poparty przez opozycję projekt dokładnie to samo wprowadza, tylko w innych obszarach. (…) Jaka będzie wiarygodność protestów, skoro cała opozycja głosowała za projektem, który wprowadzał takie prawo w odniesieniu do aborcji? – dodał także Giertych, coraz bardziej zaskakując czytelnika.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Macierewicza. Szokujące samobójstwo

– Projekt przedstawiony przez panią Nowacką świadczy o jej kompletnym odrealnieniu i skrajnej ignorancji prawnej i politycznej. Podejrzewam, że został zrobiony na zlecenie PiS, bo tylko PiS na takiej głupocie opozycji wygrywa. (…) Ktoś powie, że projekt jest tak radykalny, aby później iść na ustępstwa (czasem tak się robi). Jednak w tym przypadku to absurd, gdyż wiadomo było od początku, że projekt nie wejdzie w życie. I pani Nowacka doskonale o tym wiedziała. Ale może w zamian za rok dostanie program obok lewicowej kandydatki na prezydenta M. Ogórek? – stwierdził polityk, sugerując scenariusz, o którym obywatele w znacznej większości wcześniej zdecydowanie nie pomyśleli.

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również

Zobacz również