Można było pomyśleć, że po tym, jak dwa lata temu cała Polska zadziwiona była postawą dziewczyn chętnych do zagranicznych wyjazdów z bogatymi sponsorami, modelki zrezygnują z kontrowersyjnego biznesu. Nic bardziej mylnego. Blog Tag The Sponsor ujawnił rozmowy młodej Polki z „arabskim szejkiem” zainteresowanym jej usługami, czym zaszokował opinię publiczną.

Tag The Sponsor stworzył kilka profili potencjalnych bogaczy, którzy mogliby wydawać się atrakcyjni dla młodych dziewczyn szukających sponsora. Tym razem nawiązał przez jeden z nich kontakt z 23-letnią Pauliną M., która po krótkiej rozmowie z „arabskim szejkiem związanym z przemysłem naftowym” szybko wyraziła chęć przyjazdu dla niego do Dubaju.

Dziewczyna w konwersacji na Instagramie okazała się otwarta nawet na narkotyki oraz przedziwne upodobania seksualne. Oprócz tego, podekscytowana wizją otrzymania drogich butów, wysłała rozmówcy adres domowy swojej mamy oraz… skan dowodu osobistego ze wszystkimi danymi.

Fotografie uwieczniające rozmowę Polki z potencjalnym sponsorem zadziwiły opinię publiczną. Skandal związany z wyjazdami młodych dziewczyn do Dubaju wybuchł na nowo, a Paulina M. usunęła swoje konto na portalu społecznościowym.

Fot. Tag The Sponsor
Fot. Tag The Sponsor
Fot. Tag The Sponsor
Fot. Tag The Sponsor
Fot. Tag The Sponsor

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również