SZOK! Wellman naprawdę to zrobiła w Krakowie, "Złapała go za jaja i..."

SZOK! Wellman naprawdę to zrobiła w Krakowie, "Złapała go za jaja i..."

Ta historia wstrząsnęła wszystkimi fanami jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek telewizji TVN. Nikt nie spodziewał się, że mogła uczestniczyć w czymś takim.

Znana dziennikarka była pytana o to, czy głośna w ostatnim czasie akcja #MeToo, to prawdziwa rewolucja, czy tylko internetowa i nie wniesie ona zbyt wiele. Jak twierdzi, szkoda by było, żeby ten pomysł skończył się na hollywoodzkim happy endzie. Dodaje, że ciągle jest wiele historii, gdzie ofiary molestowania boja się przyznać do tego, bo oprawca płaci im za milczenie lub wstydzą się przyznać. Bardzo często taki problem dotyka świata celebrytów. Ostatnio głośna sprawa z Kevinem Spaceym czy Billem Cosby. Nie zapominajmy także o Polańskim. Celebrytów i znane osobistości stać na to, aby latami się sądzić lub ukrywać swoje karygodne czyny. Dotyka to również zwykłych ludzi, ale tutaj w grę wchodzi najczęściej wstyd i strach ofiar przed napiętnowaniem społecznym lub zemstą oprawcy.

Nie cackała się

Dorota Wellman została spytana czy i ją taka sytuacja dotknęła. Przyznała, że nie, bo jest stanowcza i jeżeli trzeba to atakuje. Opisuje swoją sytuację na krakowskim rynku, kiedy to na jego środku, jej kolega zaczał ją obmacywać. Dziennikarka długo nie czekała i natychmiast zareagowała. - Ja nie. Bo nie zezwalałam na takie zachowania. Nasz kolega miał zwyczaj łapania kobiet za piersi. Dwiema rękami. Czy to były kobiety młode, starsze, z małym czy z dużym biustem, po prostu dopadł i łapał. Wszystkie uciekały z krzykiem. Czasami opowiadały o tej historii ze śmiechem. Zastanawiałam się, czy i mnie to się przydarzy. I zdarzyło się. Nie stałam biernie, nie śmiałam się, nie mówiłam: "Oj, przestań, przestań", tylko złapałam go za jaja i ściskałam tak długo, aż przestał dotykać moich piersi. A było to na Rynku w Krakowie, w samym centrum. (...) Wiem, że trzeba się zdecydowanie zachować i wyraźnie powiedzieć "nie" - mówi Dorota Wellman. Źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News