Szok! Złodziej zwłok planował w Polsce krwawy zamach

Szok! Złodziej zwłok planował w Polsce krwawy zamach Źródło: fot. pixabay.com

W Polsce doszło do szokującego zatrzymania. Policja zatrzymała człowieka, który przez lata rozkopywał i okradał groby. Funkcjonariusze znaleźli 10 worków z kośćmi, w których znaleziono ciała co najmniej 13 osób. Człowiek okazuje się znacznie bardziej niebezpieczny, niż podejrzewano. Prawdopodobnie planował krwawy zamach!

Już w czasie zatrzymania funkcjonariusze policji stwierdzili, że mężczyzna mógł być niebezpieczny. Okazało się, że posiada ogromny nóż, a może także i inne narzędzia, które mogłyby się okazać niebezpieczne. ZOBACZ TAKŻE: Żyła cztery lata ze zwłokami swojego byłego. Przykryła je tylko kocem! W czasie zatrzymania zabezpieczono także notatnik mężczyzny, w którym spisywał on swoje czyny i dalsze plany. Jego treść jest zaskakująca i bardzo niepokojąca. Chociaż policja nie potwierdza z całą pewnością, co jest treścią zapisków, nie zaprzecza także doniesieniom medialnym.

Zwyrodnialec planował krwawy zamach

Z zapisków, do których treści dotarł dziennik Fakt, wynika, że mężczyzna nie zamierzał poprzestać tylko na rozkopywaniu i okradaniu grobów. Informacje są niezwykle niepokojące. ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w Rosji. Zwłoki Lenina znikną z Placu CzerwonegoMiał misję, twierdził, że słyszy głosy, chciał kupić dostawcze auto i wjechać nim w przystanek - cytuje Fakt swojego informatora. Nie wiadomo, gdzie zamach miał być przeprowadzony. Dziennikarze twierdzą jednak, że planowano, by zginęło w nim jak najwięcej ludzi.

Służby nie potwierdzają, ale... nie zaprzeczają

 - Na tym etapie postępowania nie będziemy udzielać szczegółowych informacji dotyczących zapisków, wynika z nich, że podejrzany podejmował określonego rodzaju działania, a jego działania eskalowały - wyjaśnia prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Musimy zweryfikować, czy te zapiski rzeczywiście należą do podejrzanego, w tym celu powołamy grafologa. Musimy mieć 100-procentową pewność, że należą one do podejrzanego. Sprawdzamy też, czy opisane tam zdarzenia miały miejsce i były przedmiotem postępowań - dodała.

Złodziej kości będzie poddany badaniom

Dariusz R. został zatrzymany w związku z kradzieżą ciał z kilku cmentarzy w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Lęborku. Działał od wielu lat, nie wiadomo jednak, jak duża była skala jego działań. Dotąd znaleziono 10 worków, w których były szczątki 13 ludzkich ciał. ZOBACZ TAKŻE: Barbarzyńska sekcja zwłok Marii Kaczyńskiej. Rosyjski lekarz zachował się skandalicznie Zwyrodnialec przebywa w areszcie. Postawiono mu obecnie 6 zarzutów, jednak prokuratura nie wyklucza, że postawione będą kolejne. Wciąż trwa śledztwo i poszukiwanie nowych dowodów. Dariusz R. ma zostać poddany badaniom psychiatrycznym. Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News