To już przechodzi ludzkie pojęcie! Do mediów trafiła właśnie szokująca informacja – miał właśnie miejsce zamach na życie jednego z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Jak właśnie ujawniły media, tuż przed Sylwestrem doszło do próby zamachu na życie senatora Prawa i Sprawiedliwości Zbigniewa Cichonia.

Z nieoficjalnych ustaleń mediów, wynika że w samochodzie polityka poluzowano śruby! Gdyby tego było mało, to samo stało się z pojazdami należącymi do członków jego rodziny.

ZOBACZ TAKŻE – Koszmarny początek roku dla PiS! Seryjne ataki na siedziby partii Kaczyńskiego

Do zdarzenia doszło 30 grudnia w Wieliczce pod Krakowem. Na razie służby nie chcą ujawniać więcej informacji, sprawa jest ciągle badana i ujawnienie czegokolwiek mogłoby zagrozić śledztwu. Pewne jest jedno – ktoś chciał zamordować senatora PiS i całą jego rodzinę.

To nie pierwszy atak na polityków formacji Jarosława Kaczyńskiego w ostatnich tygodniach. Kilka tygodni temu podpalono jedno z biur poselskich Beaty Kempy, a siedziby kilku innych polityków obozu władzy stały się celem wandali.

ZOBACZ TAKŻE – Straszliwa wizja Jackowskiego! Wpływowa grupa ma ZABIĆ Kaczyńskiego

Jednak incydent z próbą zamachu na życie senatora PiS to dotychczas najpoważniejszy atak na polityków obozu Kaczyńskiego.

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]

źródło: wpolityce