Magda Gessler i jej praca wywołuje spore kontrowersje. Gwiazda nie przebiera w słowach i często krzyczy na swoich podopiecznych. Przy tej „Kuchennej rewolucji” role się odwróciły, co pozostawiło restauratorkę w ciężkim szoku.

Wszyscy fani celebrytki i gwiazdy stacji TVN nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Nieoczekiwanie Magda Gessler z wilka stała się owcą. Znana z zamykania ust, proszącym o pomoc właścicielom restauracji, sama stała się celem obelg i gniewu.

W najnowszym odcinku jej autorskiego programu zobaczymy, jak rozwścieczona szefowa lokalu „Le Papillon Noir” w Katowicach, nie wytrzymuje uwag, rzucanych pod adresem jej pracy i inwestycji.

Justyna Wysk sięga po obelgi i wulgaryzmy, aby wyrazić, jak bardzo nie lubi prowadzącej program. Po wszystkim Gessler skomentowała sprawę na Facebooku słowami o ignorancji restauratorki, która „zamówiła” sobie „Kuchenna rewolucje”.

– Zaraz nie wytrzymam i jej przypierdolę. Przysięgam! Słuchaj, może ją wyrzucimy. Proszę, pomóż mi! Wejdź tam i powiedź, że ma wypierdalać! – powiedziała Katowiczanka.

źródło: tvn

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

 

Zobacz również