Ten mężczyzna w brutalny sposób pokazał chłopakowi swojej córki, co sądzi o ich związku. 54-latek w zmowie ze swoim synem porwał 22-latka, by „ukarać go za jego zuchwałość”. Odurzony i zdezorientowany chłopak przeżywał katusze. Cała sprawa zszokowała Europę.

Do zdarzenia doszło w Tilst, które mieści się na przedmieściach drugiego co do wielkości miasta Danii, Aarhus. To tam mieszka rodzina muzułmanów, której bardzo nie spodobało się, że z jedną z córek spotyka się 22-letni chłopak niemuzułmanin i to bez ich zgody.

Starszy brat dziewczyny i jej ojciec postanowili więc zniechęcić młodego Duńczyka do dalszych kontaktów z nią. 29-letni brat muzułmanki zaprosił chłopaka na spotkanie, podczas którego potraktował go gazem pieprzowym. Odurzonego wepchnął do bagażnika samochodu i wywiózł go do jednego z garaży w Tilst.

Tam czekał już 54-letni ojciec rodziny, który postanowił przez kolejne dwie godziny torturować Duńczyka. 22-latek został zmuszony do rozebrania się. Następnie oprawca skrępował go łańcuchem i oblał benzyną. Groził podpaleniem, jeśli 22-latek nie wyrzeknie się miłości do jego córki. Po licznych obelgach i grożeniu pistoletem Duńczyk został kilkakrotnie zgwałcony. Po torturach po prostu wyrzucono go z garażu i zostawiono samego sobie.

22-latek zgłosił sprawę policjantom, którzy jeszcze tego samego dnia zatrzymali oprawców. Jak tłumaczył 54-letni ojciec rodziny, dokonał tylko „honorowego gwałtu” na innowiercy. Razem ze swoim synem zostali skazani już przez sąd. Następne 5 lat spędzą za kratkami.

...

Zobacz również