Świat polityki nieczęsto otrzymuje tak szokujące informacje. Stąd też nie dziwi, że wszyscy są prawdziwie zszokowani. Minister popełnił samobójstwo, a okoliczności jego śmierci są niezwykle tajemnicze.

Nie żyje były minister pracy Walii Carl Sargeant. Jego ciało znaleziono we wtorek w jego domu. Najprawdopodobniejszą przyczyną śmierci jest samobójstwo. To jednak jest niezwykle zaskakujące.

„Szokujące i przykre” oskarżenia

Polityk został przed kilkoma dniami zawieszony w prawach członka Partii Pracy, a także wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Złożono go także ze stanowiska sekretarza stanu ds. społeczeństwa i dzieci w randze ministra walijskiego rządu.

Powodem były oskarżenia o „niestosowne zachowania” skierowane przeciwko niemu przez wiele kobiet. Sam skomentował oskarżenia nazywając je „przykrymi.

– Spotkałem się dziś z pierwszym ministrem Walii. Poinformował mnie o oskarżeniach, które są związane z moim zachowaniem. Było to szokujące i przykre – pisał w piątek Sargeant.

Tajemnicze okoliczności śmierci

Czy takie oskarżenia są jednak powodem do samobójstwa? Śmierć polityka wygląda niezwykle podejrzanie. Wywołała szok wśród jego otoczenia politycznego, a także ogromny smutek u najbliższych.

– Jesteśmy zdruzgotani w stopniu, który jest nie do opisania. Wiemy, że nasz żal podzielą wszyscy, który znali go i kochali – stwierdził rzecznik rodziny Sargeanta.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku


Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

...

Zobacz również

Zobacz również