Szok! Ta przepowiednia spełnia się co do joty

Szok! Ta przepowiednia spełnia się co do joty

Przepowiednia słynnego w okolicy znachora z 1790 roku spełniła się co do joty. Czy mężczyzna, który przewidział te wydarzenia miał prawdziwy dar jasnowidzenia? Wiele wskazuje na to, że ta wizja nie mogła być przypadkiem. 

Żonę średniozamożnego właściciela księgarni dotknął nagły paraliż całego ciała. Kobieta była totalnie unieruchomiona, a jej mąż desperacko próbował przywrócić ją do zdrowia. Postanowił, że zwróci się z prośbą o pomoc do słynnego w regionie znachora. ZOBACZ TAKŻE: Chciał zabić dzieci posłanki. Dramat polskiej polityk Ten sporządził mieszkankę ziół i powiedział, że już niedługo jego ukochana nie tylko powróci do pełni sił, ale urodzi niedługo syna, którego imię zostanie rozsławione na cały świat i zapamiętane na zawsze.

Przepowiednia znachora spełnia się co do joty

Kobietą, której udzielił pomocy była Jeanne-Françoise Champollion z Francji. W końcu faktycznie powiła syna, który został obdarzony ponadprzeciętną inteligencją. ZOBACZ TAKŻE: Brytania oszalała. Przymus noszenia hidżabów trafił do szkół Jean ­François już od najmłodszych lat pilnie siedział nad książkami, które dzielnie studiował. Władał ośmioma językami i był zafascynowany kulturą starożytnego Egiptu. Za punkt honoru obrał sobie rozszyfrowanie hieroglifów, czego nie dokonał przed nim nikt. Nikt nie wierzył, że to mu się uda. W końcu po wielu latach nastał potężny przełom! Jeana ­François dokonał odkrycia, które zszokowało wszystkich badaczy. Udało mu się rozszyfrować hieroglify, co otworzyło przed światem możliwość poznania kultury starożytnych Egipcjan. Jego odkrycie zapoczątkowało nowy dział nauki zwany egiptologią, a imię wybitnego geniusza jest sławne po dzień dzisiejszy na całym świecie. ZOBACZ TAKŻE: USA nie odpuszcza Polsce! „Przez was silniejsi są nasi przeciwnicy” Źródło: interia.pl Następny artykuł