Szok! Popularny bar w Warszawie karmił ludzi... PSIM MIĘSEM

Szok! Popularny bar w Warszawie karmił ludzi... PSIM MIĘSEM

Warszawa jest dziś na ustach wszystkich. Wszystko przez makabryczny widok ujrzeli aktywiści z Animal Rescue Polska oraz policjanci, którzy dokonali nalotu na bar serwujący dania orientalne. Okazuje się, że makabrycznych warunkach na jego terenie przetrzymywane były psy. Wiele wskazuje na to, że zwierzęta zabijano, by pozyskiwać z nich mięso. 

Do zdarzenia doszło na obrzeżach Warszawy. To tam mieści się feralny bar, który serwować miał dania z psiego mięsa. Nalotu dokonali aktywiści Animal Rescue Polska, których wspierali policjanci oraz inspektorzy sanepidu. Jak podaje Dawid Fabjański z Animal Rescue Polska, na miejsce wezwali ich sąsiedzi lokalu. Tych zaalarmowały dźwięki dochodzące z terenu baru oraz wiszące nad budką mięso. - Do interwencji wezwała nas policja. Powodem było wiszące nad budką mięso i doniesienie sąsiadów - mówi Fabjański.

Warszawa nie dowierza. Makabryczne odkrycie w barze

Okazało się, że na zapleczu baru prowadzonego przez Chińczyków, przetrzymywane były psy. Zwierzęta te były tam wręcz więzione w okrutnych warunkach. Jedno z nich znaleziono martwe, a drugie wycieńczone i wylęknione. Już przeprowadzono badania patomorfologiczne na martwym zwierzęciu. Okazuje się, że w jego brzuchu znaleziono kawałki drutu. Policjanci podejrzewają, że zwierzę mogło zostać zabite celowo. Nie brak podejrzeń, że psy były przetrzymywane w barze, by przerobić je na mięso serwowane z daniami kuchni orientalnej. Sprawę wnikliwie bada sanepid i powiatowy lekarz weterynarii. Ci zajęli się badaniem mięsa znalezionego w budce i tego, które wisiało nad nią. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że to psie mięso. Właściciele baru już zostali ukarania karą 1000 złotych. Najbliższe dni pokażą, czy ta kara się zwiększy.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Upadła na głowę. Dygant porównuje Vegę do dwóch wirtuozów kina
  2. Koszmarna tragedia. Danuta Holecka w żałobie, śmierć właśnie zabrała jej wszystko
  3. Kaczyński jest wściekły na Morawieckiego. Tymi słowami premier zniszczył wszystko
źródło: o2.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News