To już pewne! Mateusz Morawiecki zostanie następnym Prezesem Rady Ministrów. W związku z tym jego życie stanie się bardziej publiczne niż dotychczas. Tak, więc oto największa tajemnica przyszłego premiera. 

Mateusz Morawiecki urodził się 20 czerwca 1968 roku we Wrocławiu. Studiował na tamtejszym uniwersytecie, a w latach 2007-2015 był prezesem zarządu Banku Zachodniego WBK. Od dwóch lat pełni funkcję ministra finansów w rządzie Beaty Szydło. Premier właśnie dziś ustąpiła, a Morawiecki najpewniej zajmie jej miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Morawieckiego zastąpi człowiek, którego wyborcy PiS NIENAWIDZĄ

Stanowisko Prezesa RM wiąże się z nowymi obowiązkami, większą ekspozycją na media i ich zainteresowaniem. Na ciągłą obecność dziennikarzy wokół siebie przygotować się będzie musiała także jego rodzina. To właśnie ona jest jego największą tajemnicą.

Tajemnica Morawieckiego

Szef resortu finansów jest dumnym ojcem czwórki dzieci i mężem… Właśnie, mało kto o tym wie, ale jest mężem Iwony, swojej koleżanki ze szkoły podstawowej. Ona jest jego największą tajemnicą, pozostającą w cieniu jego politycznej kariery. Co ciekawe robi to z własnej woli, gdyż nie życzy sobie ingerencji dziennikarzy w jej życie. Nawet koledzy przyszłego premiera z czasów jego młodości nie pamiętają pani Iwony.

ZOBACZ TAKŻE: Po 27-latach wyciekła zaskakująca tajemnica ukryta w filmie „Kevin sam w domu”

–  Mateusz zawsze był zaangażowany w sprawy bieżące i dotyczące kraju, to pewnie przez polityczną działalność jego ojca. Dużo czasu poświęcał nauce. Szczerze mówiąc, to żadnej Iwony z tamtych naszych licealnych czasów to nie pamiętam – wyznał kolega Morawieckiego, Dominik.

źródło: kobieta.wp.pl

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS

Jak Tusk zachowywał się w szkole? Oburzające! 10 nieznanych faktów z jego życia

...

Zobacz również