SZOK! Młody gwiazdor "Rodzinka.pl" publicznie poniżył...

SZOK! Młody gwiazdor "Rodzinka.pl" publicznie poniżył... Źródło: screenshot/vod.tvp.pl

To prawdziwy szok dla fanów nadawanego na antenie TVP serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor, grający jedna z głównych ról, publicznie poniżył bliską sobie osobę w bezlitosny sposób. Choć takie zachowanie mogłoby się wydawać niegroźne, internauci są wściekli. Uważają czyny młodego gwiazdora za niedopuszczalne, czemu dali wyraz w licznych komentarzach.

Adam Zdrójkowski, grający rolę Kuby Boskiego w "Rodzince.pl" obchodził właśnie szóstą "miesięcznicę" związku ze swoją dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską. Z tej okazji poświęcił jej miejsce w swoim InstaStory na Instagramie. Choć celem było okazanie miłości, młody aktor upokorzył swoją partnerkę. ZOBACZ TAKŻE: „Pierdy opowiadasz” na pasku w TVP. Chamska manipulacja redaktora (zdjęcia)

Publicznie poniżył dziewczynę

Zdrójkowski z okazji pół roku spotykania się z koleżanką z planu wykonał jej zdjęcie podczas wspólnej kolacji. Para jadła sushi, a fotografia opatrzona została podpisem "6 miesięcy z tym parchem". Internauci nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Uważają oni, że nie powinno się nazywać w ten sposób osoby, którą naprawdę się kocha i szanuje. Z pewnością nie powinno się także robić tego publicznie. Na portalach społecznościowych czytamy więc kolejno opinie: "Żenada, widać że sodówa wali mu do głowy"; "Wstyd! Jak tak można ukochaną osobę traktować"; "No nie... aż się wierzyć nie chce... i to w taką okazję, niby ją kocha, a tu takie coś...". Pomimo ogromnej fali krytyki, aktor nie przeprosił za swoje stwierdzenie. ZOBACZ TAKŻE: Marian Kowalski upokorzony przez Brytyjczyków. „To Anglia, nie Polska!” źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News