Szok! Młoda gwiazda polskiej muzyki pójdzie siedzieć na... 12 lat!

Szok! Młoda gwiazda polskiej muzyki pójdzie siedzieć na... 12 lat! Źródło: fot. Ewelina Włodarczyk PIKIO

Alkohol nie jest dobrym doradcą w żadnej sprawie. Przekonał się o tym młody chłopak, wschodząca gwiazda muzyki klubowej, który kierując autem pod wpływem alkoholu zabił mężczyznę. Teraz spędzi w więzieniu najbliższe 12 lat!

Młody DJ prawdopodobnie już do końca swojego życia będzie żałował swojego czynu, a katastrofalny wypadek zahamuje jego dobrze zapowiadającą się karierę. Nie tylko zabił on mężczyznę, ale także spowodował obrażenia jadącej innym autem kobiety, a to wszystko pod wpływem alkoholu! ZOBACZ TAKŻE: Ciężki wypadek polskiego aktora! Nikt nie chciał mu pomóc, myśleli, że…

2 promile

Dorian T. na DK 6 w Kliniskach pod Szczecinem spowodował śmiertelny wypadek. Samochód, którym jechał Dorian T., uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca, a pasażerka doznała poważnych obrażeń. W wydychanym powietrzu młody muzyk miał aż 2 promile alkoholu. Więcej na ten temat wypadku możecie dowiedzieć się pod tym linkiem. 

12 lat za kratkami

Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj sąd zadecyduje, czy Dorian T. zostanie tymczasowo aresztowany. W związku z tym, że sprawca wypadku byl pod wypływem alkoholu, kara będzie zaostrzona. Według Kodeksu Karnego, 24-latkowi grozi od dwóch do 12 lat więzienia bez możliwości warunkowego zawieszenia kary oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News