SZOK! Messi odejdzie z Barcelony za darmo, bo nie chce...

SZOK! Messi odejdzie z Barcelony za darmo, bo nie chce... Źródło: fot. Wikimedia Commons

Dla wszystkich fanów piłki nożnej to szok. Wyciekła zaskakująca informacja o najlepszym piłkarzu świata. Okazuje się, że Leo Messi odejdzie z Barcelony za darmo, jeśli Katalonia uzyska niepodległość.

Jeśli Katalonia uzyska niepodległość, wtedy Leo Messi odejdzie z Barcelony za darmo. Taki zapis znalazł się w jego kontrakcie z FC Barceloną. Co właściwie miał na celu tak konstruując umowę z klubem? ZOBACZ TAKŻE: Kibice Legii znowu to zrobili. Cały piłkarski świat w szoku (video)

Messi odejdzie z Barcelony za darmo

Argentyńczyk będzie występował w hiszpańskim klubie do czerwca 2021 roku, chyba, że do tego czasu Katalonia odzyska niepodległość. Wtedy będzie mógł odejść z Barcelony za darmo. Taki zapis podyktowany jest obawą Messiego, że FC Barcelona nie będzie już wtedy grała w lidze hiszpańskiej, francuskiej, angielskiej lub niemieckiej. Messi w ten sposób dba o swoją karierę. Aktualnie na mocy umowy z Barceloną, Messi zarabia 40 milionów euro rocznie. ZOBACZ TAKŻE: Piłka nożna TOTALNIE się zmieni. 60 minut gry, ale za to w jakim stylu! Źródła: se.pl Następny artykuł