To najprawdopodobniej koniec wielkiej politycznej kariery. Po słowach byłego gangstera – Jarosława Sokołowskiego, pseudonim „Masa”- przyszłość tego posła wisi na włosku. Wszystko przez to, czym zajmował się w latach 90. i w jaki sposób miał wówczas przysłużyć się mafii.

Zgodnie ze słowami „Masy”, w połowie lat 90. jeden z liderów partii Nowoczesna był mocno związany z klubem Colosseum, który należał do trzech mafiosów: „Masy”, „Ekerta” i „Edlingera”. W lokalu wielokrotnie spotykali się członkowie Pruszkowa. Podobno klub próbowała zamknąć władza, ale o to, by do tego nie doszło, miał starać się Paweł Rabiej, obecnie członek zarządu Nowoczesnej, który w latach 90. był rzecznikiem Colosseum. 

 – Było nas trzech wspólników: ja, „Ekert” i „Edlinger”. Colosseum to był „nielegal”. Z pięć razy chciano to zamknąć. W Colosseum regularnie dochodziło do spotkań mafii pruszkowskiej. Pamiętam Pawła Rabieja, wówczas rzecznika Colosseum, który był naszym „załatwiaczem”. Znał się na lataniu do urzędów z pisemkami, żeby nie zamknięto klubu. Już wtedy jako młody chłopak miał znajomości w urzędach. Rabiej był moim i innych szefów dyskoteki Colosseum chłopcem na posyłki – wyznaje „Masa”.

Rabiej: To nic złego

Co na to Paweł Rabiej? Jak podkreśla polityk Nowoczesnej, „nie widział niczego podejrzanego w pracy dla Colosseum”. Przyznaje, że widywał w nim „Masę”, ale miał się od niego trzymać z daleka. Polityk nie jest zadowolony z tego, że przed wyborami na prezydenta Warszawy, w których zamierza wziąć udział, jego niewygodną przeszłość ujawnia były członek mafii pruszkowskiej.

– Nie widziałem nic podejrzanego w kilkumiesięcznej pracy dla Colosseum. Zostałem wynajęty przez dyskotekę, aby załagodzić konflikt prawny. Władze stolicy twierdziły, że Colosseum to samowola budowlana. Co do „Masy”, to wiedziałem, że tam bywał, ale ja wolałem się trzymać z daleka – komentuje Rabiej.

źródło: se.pl

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata


Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

...

Zobacz również

Zobacz również