SZOK! Kamil Stoch chciał ZAKOŃCZYĆ karierę

SZOK! Kamil Stoch chciał ZAKOŃCZYĆ karierę Źródło: fot. Facebook/Kamil Stoch

Szok! Jest jednym z najbardziej lubianych i docenianych polskich sportowców, a okazuje się, że był bliski porzucenia tego co ma. Kamil Stoch chciał zakończyć karierę!

Na szczęście Kamil Stoch ma u boku mądrą i kochającą żonę. Ewa Bilan-Stoch powstrzymała jego karygodne plany. Po najlepszym sezonie w życiu, skoczek wyjawia jakie targały nim rozterki. Wygrał największe imprezy na czele z konkursem na dużej skoczni igrzysk olimpijskich, Turniejem Czterech Skoczni, klasyfikacją generalną Pucharu Świata, cyklem Raw Air i Planica 7. Po takich sukcesach wzięło go na przemyślenia.

Kamil Stoch chciał zrezygnować

Bywałem porywczy, kompletnie w siebie nie wierzyłem, totalne w siebie nie wierzyłem. Jak czegoś nie osiągnąłem, to miewam dołki i zastanawiałem się, czy nie lepiej to rzucić i zająć się czymś innym - zwierzał się Kamil Stoch w rozmowie z Jackiem Kurowskim z TVP Sport. To między innymi jego żona robiła wszystko, aby mąż wrócił do formy i zaczął wierzyć w siebie. Poza tym nasz skoczek pracował z psychologiem, który również wytłumaczył mu, jak powinien podchodzić do tego co robi. - To nie była depresja, ale bywały takie momenty, gdy żona musiała mną konkretnie wstrząsnąć i pomóc mi uwierzyć w siebie, bo przecież te dwa złote medale olimpijskie nie wzięły się z przypadku, sam na nie zapracowałem. Jeżeli tyle osiągnąłem, to znaczy, że wiem, jak to się robi. Takich momentów było mnóstwo, gdy żona musiała dotrzeć do mojej nieodkopanej pewności siebie - opowiadał Stoch. Na szczęście Kamil wrócił do siebie i mógł przeżyć chwile tak dużego triumfu, że już chyba nikt nie ma wątpliwości, z nim samym na czele, jak wspaniałym i utalentowanym jest sportowcem. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kaczyński otwarcie o homoseksualizmie. Będzie skandal?
  2. Niespodziewany szok! Kaczyński wyrzucił polityka PiS
  3. Kaczyński zszokował wszystkich na miesięcznicy! Opozycja ugotuje się ze wściekłości
Źródło: eurosport.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News