Sensacja! Autorka pasków TVP ujawniona, to znana pisarka SEKS-powieści
Wiadomości Pikio - 18 Stycznia 2018

Sensacja! Autorka pasków TVP ujawniona, to znana pisarka SEKS-powieści

Autorka słynnych pasków w TVP Info została ujawniona. Najprawdopodobniej nikt nie wyobrażał sobie takiej osoby na tym owianym grozą i tajemnicą stanowisku. To pisarka mająca na koncie powieści wręcz ociekające seksem. 

Paski grozy

Paski w TVP Info stały się już czymś kultowym. Oderwanie od rzeczywistości i ostre, propagandowe sformułowania spowodowały, że niejednokrotnie trudno odróżnić prawdziwe screeny z TVP Info krążące po sieci od ordynarnych fejków i przeróbek, takich jak te, że za sukcesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stoi rząd Mateusza Morawieckiego albo zawierających zmyślone cytaty posła Dominika Tarczyńskiego. Paski w TVP Info stały się kultowe po wakacyjnych reformach sądownictwa, kiedy protesty przeciwko zmianom nazwano "próbą zorganizowania puczu przeciwko demokratycznie wybranej władzy". Od tamtej pory twórcy pasków regularnie atakują wszystkich przeciwników PiS i wychwalają rząd pod niebiosa. Najmocniej obrywa się opozycji, a przede wszystkim Donaldowi Tuskowi.Zobacz także: KABARET! Cała Polska o WOŚP a tymczasem TVP żyje jednym tematem- Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa - brzmiał jeden z najpopularniejszych pasków.

Szokująca autorka

"Gazecie Wyborczej" udało się ustalić, kto tworzy paski w TVP. Łącznie autorek propagandowych tekstów jest dziesięć, ale prym wiedzie jedna z nich. Kobiety otrzymują instrukcje od Grzegorza Pawelczyka lub nawet prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Za jeden dyżur otrzymują aż 300 złotych, co w skali miesiąca daje ponad 4 tysiące złotych wynagrodzenia. To również atrakcyjny dla dziewcząt zalążek kariery w telewizji. Jak podaje "Wyborcza", jedną z autorek pasków jest Jolanta Mokrzyńska, czyli autorka powieści ociekających seksem. Jej dzieło "Wszystkie świństwa świata" wywołało niemałe oburzenie w środowisku literackim.Zobacz także: Katolicy wściekli na TVP! Nie wybaczą im tego co zrobili z LewandowskimKtóż by się spodziewał, że za skrajnie konserwatywnymi paskami w TVP Info stoi taka osoba. Publikacja "Gazety Wyborczej" wywołała więc niemały szok i została przyjęta jako absolutna sensacja w środowisku dziennikarskim. Wszystko wskazuje na to, że mury TVP skrywają jeszcze wiele tajemnic, a w twierdzy Jacka Kurskiego nic nie jest takie na jakie wygląda na pierwszy rzut oka.
Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja LepperaSamobójstwo czy zatajony mord? Wstrząsające teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera, ostatnia mrozi krew żyłachCzytaj dalej
10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News