Tragiczne doniesienia wstrząsnęły światem mediów. 14-letnia gwiazda popełniła samobójstwo. To po prostu niewyobrażalne, co popchnęło ją do tak dramatycznego aktu.

Fani nastolatki pogrążyli się w żałobie. Dziewczynka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w świecie reklamy. W mediach wybuchł potężny skandal, wywołany przyczynami jej śmierci.

ZOBACZ TAKŻE: Generał właśnie popełnił samobójstwo NA SALI SĄDOWEJ

14-letnia gwiazda popełniła samobójstwo: była ofiarą prześladowania

Amy „Dolly” Everett stała się sławna już wtedy, kiedy miała zaledwie 8 lat. Dziewczynka została wówczas „twarzą” kampanii reklamowej firmy Akubra, najpopularniejszego producenta kapeluszy.

Nastolatka pochodziła z Austrii. I choć wydawałoby się, że ma wszystko, sławę i pieniądze, dziewczynka targnęła się na swoje życie.

O jej śmierci poinformował ojciec Amy, Tick Everett. Mężczyzna umieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, który wywołał falę kontrowersji. Poinformował w nim o tym, że jego córka popełniła samobójstwo.

Napisał, że przyczyną tego dramatycznego aktu ze strony 14-latki było prześladowanie w sieci. Dziewczynka była ofiarą internetowych hejterów.

– Chciała uciec od całego zła na tym świecie – napisał zrozpaczony ojciec.

Apel ojca zmarłej 14-letniej gwiazdy

Mężczyzna zaapelował do społeczności internautów, by walczyli z wszelkimi formami nienawiści i zastraszania w sieci. Tick nie chciał podzielić się dokładnymi szczegółami na temat prześladowania, którego doświadczyła jego córka. Przyznał jednak, że przykład tego, co spotkało Amy, może pozwoli uratować życie innej ofierze internetowej przemocy, a jej śmierć nie pójdzie na marne.

Również firma Akubra, której twarzą była tragicznie zmarła nastolatka, odniosła się do jej śmierci. Producent kapeluszy wyraził swój brak tolerancji do jakichkolwiek przejawów prześladowania przez internet.

fot. Facebook / @Akubra Hats

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Polski polityk popełnił właśnie samobójstwo!

Źródło: wprost.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera


10 najbardziej przerażających miejsc na świecie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również