szkoły nauka stacjonarna
Unsplash Andrew Ebrahim
Joanna Szwalikowska - 23 Października 2020

Czy pozostawienie dzieci w klasach 1-3 na nauce stacjonarnej w szkołach jest dobrą decyzją?

Czy uważacie, że dzieci z najmłodszych klas nadal powinny uczęszczać do szkoły w trybie stacjonarnym? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Dzieci z klas 1-3 nadal będą chodziły do szkoły w trybie stacjonarnym. Taka decyzja została ogłoszona podczas dzisiejszej konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Już od jutra dzieci od 4 klasy w górę, będą musiały pozostać w domach i uczyć się w trybie zdalnym.

Z ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyZ ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyCzytaj dalej

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia, które w życie wejdą już od jutra. Już wcześniej wprowadzone zostało nauczanie zdalne dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Teraz zakres ten został jednak rozszerzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Już od jutra bowiem w życie wejdą obostrzenia, według których dla dzieci z klas 4-8 szkoły podstawowej również wprowadzone zostanie nauczanie zdalne. Najmłodsze dzieci natomiast pozostaną w szkołach, by nadal uczyć się w trybie stacjonarnym.

Kolejne rekordy zachorowań na koronawirusa sprawiły, że rząd postanowił częściowo ograniczyć interakcje, z którymi mamy do czynienia w szkołach. W związku z tym większość uczniów do odwołania będzie uczyło się w trybie zdalnym. Czy waszym zdaniem pozostawienie w szkole najmłodszych to dobre decyzja?

Dzisiaj grzeje:

1. Oficjalnie: Ostateczna decyzja ws. szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów

2. Polsat przekazał nagłą wiadomość. Kolejne obostrzenia mogą dotknąć wielu Polaków, wszystko potwierdzono

3. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Kilkaset zakażeń, bardzo smutne informacje

Uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej wciąż będą uczęszczali do szkoły w trybie stacjonarnym. Czy uważacie, że taka decyzja rządu jest słuszna? Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Czy najmłodsi nadal powinni chodzić do szkół?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat w Lublinie. Ktoś zakopał dziś psa żywcem, policja poszukuje sprawcy
  2. Kiedy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, spadliśmy z krzeseł. To wielka postać polskiego sportu
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. cmentarzy. Rzecznik rządu się wygadał, dobitne słowa
  4. Ksiądz nagle przerwał mszę i wyszedł. Gdy wrócił, wierni zamarli, chwilę później wszyscy szybko opuścili kościół
  5. Sklepy Biedronki otwarte w niedziele. Sieć znalazła sposób na ominięcie zakazu
  6. Najbliższa Ziemi czarna dziura jest czymś zupełnie innym? Zadziwiające wnioski naukowców
  7. Niemożliwe, a jednak. W chwilę zrobisz chleb domowy, ale tak pyszny, że brakuje słów
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News