Wstrząsające zeznania świadków horroru w warszawskiej podstawówce. Tragedia, która nie mieści się w głowie

Wstrząsające zeznania świadków horroru w warszawskiej podstawówce. Tragedia, która nie mieści się w głowie Źródło: flickr/wlodi/

Szkoła podstawowa stała się miejscem, w którym odegrała się prawdziwa tragedia. Polska wciąż wciąż nie może pozbierać się po ostatnich doniesieniach w sprawie ataku jednego z nastolatków. Pojawiły się również zeznania świadków zdarzenia, które mrożą krew w żyłach.

Szkoła Podstawowa często postrzegana jest jako jedno z bezpieczniejszych miejsc dla uczących się dzieci. Uczniowie tych placówek mają od kilku do kilkunastu last, dlatego też nikt by nie podejrzewał, że to właśnie w tym miejscu może rozegrać się prawdziwa tragedia i to właśnie z udziałem nastolatków.

Ten dramat jednak jeszcze przez długi czas będzie na językach wszystkich Polaków, co nie jest nawet najmniejszym zaskoczeniem. Wszyscy są wstrząśnięci atakiem 15-latka na kolegę. Jakby tego było mało, teraz na jaw wyszły zeznania innych uczniów, którzy byli obecni podczas całego zdarzenia. Ich słowa przyprawiają o gęsią skórkę. 

Prawdziwa tragedia z udziałem nastolatków 

Zaledwie 2 dni temu media w całej Polsce obiegła informacja, że w szkole podstawowej na warszawskim Wawrze, 15-latek zaatakował nożem swojego kolegę. Nastoletni Emil, kilkukrotnie dźgnął o rok starszego Jakuba.

Niestety liczne rany na ciele chłopca okazały się na tyle poważne, że mimo zaciętej walki lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Sprawca zdarzenia został niezwłocznie zatrzymany przez funkcjonariuszy i odwieziony na komisariat policji. Pozostali uczniowie, na których oczach rozegrała się ta tragedia, trafili pod opiekę nauczycieli i policjantów, a już po chwili zjawili się ich rodzice. 

Szkoła podstawowa stała się miejscem prawdziwej tragedii. Pojawiły się zeznania świadków 

Uczniowie, którzy byli świadkami zamachu ze strony 15-latka, zostali oczywiście przesłuchani przez policję, w celu zebrania jak największej ilości materiałów dowodowych. Słowa, które padał z ust tych nastolatków, mogą wstrząsnąć niejedną osobą.  

- Emil podbiegł do Kuby stojącego na korytarzu i bez słowa zaczął go dźgać nożem. Widziałem jak Kuba uciekł do sali od fizyki, gdzie dopadł go Emil - wyznaje jeden z uczniów. 

Okazuje się, że 15-latek sam zranił się narzędziem zbrodni, dlatego też już po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, udał się do pielęgniarki, by ta opatrzyła jego ranę.  

- Chwilę później jak gdyby nigdy nic Emil poszedł do pielęgniarki, bo widziałem, że sam się zranił podczas ataku na Kubę - zeznaje nieletni świadek.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawą zajmuje się prokuratura 

Wciąż nie udało się ustalić, co skłoniło nastolatka do tak tragicznego czynu. Nieoficjalnie podaje się, że prawdopodobnie zmarły Jakub był winny młodszemu koledze pieniądze. Jak donoszą media, nastolatek odpowie za atak ze skutkiem śmiertelnym, choć przewidywane konsekwencje jednak nie są jeszcze znane.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: POPULARNE 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News