Była żona puszcza dziecko do szkoły w łachmanach. "Chce mnie zawstydzić", ojciec nie ma wątpliwości

Była żona puszcza dziecko do szkoły w łachmanach. "Chce mnie zawstydzić", ojciec nie ma wątpliwości Źródło: unsplash/ Ben Mullins

Szkoła jest prawdziwym utrapieniem dla córki pana Jurka. Mężczyzna, który rozwodzi się ze swoją żoną, twierdzi, że kobieta próbuje upokorzyć go przed koleżankami córki i nauczycielkami pokazując, że ojciec dziewczyny szczędzi jej pieniędzy. Pan Jurek nie wie, co robić w tej sprawie i ilekroć stara się poprawić byt swojego dziecka, tylekroć jest upokarzany.

Szkoła, do której chodzi córka pana Jurka, jest miejscem szykanowania i wyśmiewania dziewczynki. Matka dziewczyny próbuje udowodnić wszystkim, że jej były mąż nie dba o swoich najbliższych, w związku z czym ubiera swoje dziecko w łachmany. Mężczyzna załamuje ręce i sam nie wie, jak przekonać swoją byłą żonę do zaprzestania tych bezsensownych taktyk.

Szkoła nie jest ulubionym miejscem córki pana Jurka. Wszyscy się tam śmieją z ubioru dziewczyny

Pan Jurek przyznał, że wielokrotnie był świadkiem, jak rówieśnicy szydzą z jego córki. Wszystko przez to, że matka dziewczyny próbuje udowodnić, że jej ojciec wcale o nią nie dba. Prawda jest jednak zupełnie inna.

- To duża dziewczyna, ale gdy w piątek po szkole ma jechać do mnie, rano mama wybiera jej ubrania. Wiesz jakie? Najgorsze łachmany. W środku zimy idzie do szkoły w cienkich, za krótkich legginsach i obrzydliwym golfie. Dzieciaki się z niej śmieją. A moja była żona chyba chce mnie zawstydzić, puszczając dziecko do szkoły w takich szmatach - mówi mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie wie, co robić

Pan Jurek wielokrotnie rozmawiał ze swoją żoną o tym, aby ta zaprzestała robić ich dziecku krzywdę i pogodziła się z rozwodem. Kobieta ma jednak zupełnie nie słuchać i grozi mężczyźnie, że zaprzestanie swoich działań dopiero wtedy, kiedy zacznie dostawać większe alimenty.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2.
Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

- Po pewnym czasie szafa córki w moim mieszkaniu przypominała bardzo źle zaopatrzony lumpeks. Do matki szła w nowych dżinsach, ładnej bluzie, fajnych butach, wracała w za małych, spranych dresach i kaloszach. Więc teraz wraca do domu w tym, w czym przyszła, bo już nie wiem, jak tę sprawę rozwiązać [...] Żona chce rozmawiać tylko na sali sądowej i tylko o wyższych alimentach. Córka ma u niej mnóstwo zabawek, tablet, telefon, gry, filmy, co tylko zapragnie. A jedyne, co czasem do mnie przynosi, to stare pluszaki, które dostała, gdy jeszcze mieszkałem z jej matką - mówi pan Jurek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Masz suche i zniszczone włosy? Popełniasz jeden podstawowy błąd podczas mycia głowy, niemal każda kobieta to robi
  4. Kobieta źle się czuła w ciąży. Gdy lekarze spojrzeli na wynik USG, byli wstrząśnięci, obawiali się reakcji rodziców
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News