W szkole śmieli się z otyłej koleżanki, dziś bardzo żałują swoich słów. Dziewczyna wygrywa konkursy piękności

W szkole śmieli się z otyłej koleżanki, dziś bardzo żałują swoich słów. Dziewczyna wygrywa konkursy piękności Źródło: Instagram/@meggoldberger

Szkoła to często gehenna dla otyłych dzieci. Również i tej dziewczynie rówieśnicy zgotowali piekło. Po latach to jednak ona tryumfuje nad tymi, którzy ją prześladowali. Dziewczyna wygrywa konkursy piękności, a tym, którzy w nią nie wierzyli, może tylko być głupio.

Szkoła to zdaniem wielu wylęgarnia prześladowców i kompleksów. Zwłaszcza dzieci z nadwagą nie mają tam łatwego życia. Jeden komentarz może zniszczyć czyjąś samoocenę na długie lata. Meg Goldberger też cierpiała, bo nie miała w szkole łatwego życia, ale swój największy kompleks przekuła w ogromny sukces. Dziewczyna nosi teraz koronę Miss, a jej szkolnym znajomym pozostaje tylko ją podziwiać.

Szkoła nie pozbawiła jej motywacji

Meg Goldberger podczas okresu dojrzewania przeszła prawdziwą gehennę. Dziewczyna od zawsze cieszyła się pokaźną tuszą, ale dopiero w kontakcie z rówieśnikami okazało się, że będzie przez to cierpieć. Jej rozpacz nie trwała jednak wiecznie. Otyła nastolatka w 2015 roku wybrała się na warsztaty pewności siebie, które wydały piękne owoce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warsztaty pewności siebie zainspirowały nieśmiałą Meg do wzięcia udziału w konkursie piękności dla kobiet plus size. To miało być tylko ćwiczenie z wiary we własne siły, ale to doświadczenie zmieniło jej życie.

- Zajęłam czwarte miejsce w zawodach krajowych i pokonałam 25 innych dziewczyn. Zdobyłam też tytuł Miss Curves (Miss Krągłości), ponieważ sędziowie uznali, że mam najwięcej pewności siebie i czuję się najlepiej w swojej skórze. To był dla mnie dopiero początek - opowiada dziewczyna. 

Jak to z sukcesami bywa, pierwsze pociągnęły za sobą kolejne. Dziewczyna podpisała kontrakty reklamowe z markami dla puszystych pań, a z tego czerpie się nie tylko korzyści duchowe, ale i pieniężne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Meg podchodzi do swojego sukcesu ze skromnością.

- Moja pewność siebie wzniosła się na wyżyny, przełamałam wiele barier i udowodniłam, że piękno występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach. Jestem więcej niż dumna z tego, jak wyglądam i jak prezentuję się na scenie - komentuje miss piękności, którą w szkole szyderczo przezywano "Miss Piggy" (Miss Świnka).

Krytycznych komentarzy ze strony jej szkolnych prześladowców na razie brak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News