24-letnia nauczycielka zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem. Ich romans trwał kilka miesięcy

24-letnia nauczycielka zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem. Ich romans trwał kilka miesięcy

Szkoła to placówka, gdzie nie powinny mieć miejsca żadne romansy i flirty - oczywiście na pozór, bo na szkolnych korytarzach zawsze można zobaczyć nastoletnią, zakochaną młodzież. Zupełnie inaczej sprawa wygląda jednak w sytuacji, gdy parę dzieli ponad 10 lat, a kobieta jest nauczycielką.

Szkoła, w której zaczęła uczyć Alexandria Vera, cieszyła się ogromnym szacunkiem i poważaniem wśród rodziców. 24-letnia wtedy młoda nauczycielka angielskiego podjęła się prowadzenia godzin lekcyjnych w klasach gimnazjalnych. Uczniowie chętnie chodzili na lekcje - nic dziwnego, ponieważ pani pedagog kusiła głębokim dekoltem i flirtowała przy rozmowach, co podobało się dojrzewającym chłopcom. 

Szkoła miejscem początku romansu. 11 lat starsza Alexandria uległa swojemu uczniowi

Pewien 13-latek ewidentnie miał na oku swoją nauczycielkę. Nieśmiało zaczął z nią flirtować, prosząc o nazwę konta na Instagramie czy przyjęcie do znajomych na Facebooku. Nauczycielka początkowo odrzucała jego podchody, ale krótko potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Chłopiec zdobył wszystkie dane z numerem telefonu włącznie i przeszedł do realizacji swojego planu. 

Kamieniem milowym w ich związku była nieobecność nastolatka w szkole. Alexandria zaniepokoiła się i pojechała sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Wybrali się na wspólną przejażdżkę autem i tam pierwszy raz pocałowali. Szokiem dla niektórych może być to, że w przeciągu 3 tygodni doszło między nimi do zbliżenia.

Ciąża była skutkiem namiętnego romansu. Alexandria odpowie przed sądem

Spotykali się w domu nastolatka lub u Alexandrii w domu. 13-latek mówił wtedy, że idzie nocować do kolegi, a spędzał całą noc na upojnych pieszczotach ze starszą nauczycielką. Kolegom chwalił się swoim związkiem. Szokujące w całej sprawie jest podejście rodziców chłopca.

Otóż nie mieli oni nic przeciwko, żeby kobieta u nich nocowała. Traktowali ją jak dziewczynę swojego syna. Ucieszyli się także na wieść, że starsza anglistka jest w ciąży z ich nastoletnim dzieckiem. Plotki zaczęły się szybko rozchodzić i już wkrótce nauczycielka została wezwana w celu wyjaśnień przed oblicze służb ochrony praw dziecka.

Straszna decyzja zniszczyła życie jej i dziecku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alexandria przestraszyła się nie na żarty i z obawy przed jeszcze większymi konsekwencjami usunęła ciążę. Miała nadzieję, że nie wyjdą na jaw szczegóły długofalowej relacji z uczniem. Bardzo się myliła, a problemy zaczęły narastać.

Okazało się, że nauczycielka ma 5-letnią córkę. Nie wiadomo, co się z nią stanie, jeśli mama trafi do więzienia, ponieważ za seks z nieletnimi poniżej 14. roku życia prawo stanu Teksas przewiduje karę pozbawienia wolności od 25 do 99 lat. Kara jest tak ostra, ponieważ między nimi było zdecydowanie więcej niż 3 lata różnicy, a Teksas traktuje to jako gwałt. Postępowanie trwa, a o całej sprawie rozpisują się media na całym świecie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Uwielbiany aktor TVP pogrążony w żałobie! Zmarła najważniejsza KOBIETA w jego życiu. Zewsząd spływają kondolencje
  3. Lidl prosi klientów o pilny zwrot popularnego produktu dla dzieci. Może być wyjątkowo niebezpieczny
  4. Afera na cały kraj! Wiśniewski bezczelnie i wulgarnie poniżył kobietę na oczach wszystkich
  5. Policja zatrzymała auto z 14-letnią Roksaną Węgiel. Sprawa zakończy się w sądzie
  6. Mało kto wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Rodzinne tajemnice gwiazdy TVP ujrzały światło dzienne

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News