Wszyscy są bezradni, potwierdzono zakażenie w szkole. Decyzja sanepidu jest zadziwiająca

Wszyscy są bezradni, potwierdzono zakażenie w szkole. Decyzja sanepidu jest zadziwiająca Źródło: Pixabay dimitrisvetsikas1969

Zatrważające doniesienia z jednego z polskich miast właśnie obiegły media. Szkoła, w której wykryto zakażenie koronawirusem, niestety nie może liczyć na pomoc. Właśnie ujawniono nieprawdopodobną decyzję sanepidu. Szokujące kulisy sprawy - czy inne placówki czeka podobny scenariusz?

Ujawniono szokujące doniesienia ze szkoły w jednym z polskich miast. Szkoła, w której wykryto zakażenie, nie może liczyć na pomoc. Media donoszą o tym, że w jednej z placówek wykryto zakażenie koronawirusem. Sanepid podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał. Kulisy całej sprawy właśnie wyszły na jaw. zatrważające wiadomości nie napawają optymizmem co do sytuacji w szkołach w kontekście pandemii COVID-19.

Szkoła, w której wykryto zakażenie koronawirusem będzie funkcjonowała normalnie? Szokujące doniesienia 

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Krakowie dziewięcioro nauczycieli miało trafić na kwarantannę niedługo po tym, jak mieli kontakt z innym nauczycielem tej placówki. Okazało się, że wspomniany pedagog został zakażony koronawirusem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Wiemy, że te osoby mogły mieć kontakt z nauczycielem z naszego liceum, u którego stwierdzono zakażenie. Czy sami ci nauczyciele są zakażeni - tego nie wiemy, dopiero będą mieli wykonywane badania na obecność koronawirusa - przekazał Czesław Wróbel, dyrektor VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie w rozmowie z serwisem krakow.naszemiasto.pl.

Dziewięciu nauczycieli, którzy mieli kontakt z pedagogiem, u którego wykryto zakażenie, zostało skierowanych na kwarantannę razem z domownikami. W szkole odbyły się także działania dezynfekujące - odkażono wszystkie pomieszczenia oraz przedmioty. Niestety, jak wynika z relacji dyrektora szkoły, nie może on liczyć na pomoc sanepidu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"

2. Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta

3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

Dyrektor placówki przekazał, że wystąpił do sanepidu z wnioskiem o to, by w szkole chwilowo wprowadzono nauczanie zdalne. Niestety otrzymał opinię negatywną. Czy oznacza to, że sanepid będzie zezwalał na wprowadzenie innej formy kształcenia dopiero gdy w placówce pojawi się duże ognisko zachorowań? Sytuacja we wspomnianej szkole jest niepokojąca i nie napawa optymizmem w kontekście przyszłości funkcjonowania szkół podczas pandemii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. W głowie się nie mieści. Mama dostała w szkole do podpisu oburzający dokument, każdy z rodziców go otrzymał
  4. Dobierają się do emerytur Polaków. Ujawniono, co się dzieje
  5. Jurek Owsiak jest wściekły. Publicznie nie przebierał w słowach

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News