Grób Miecugowa blisko 3 lata od jego śmierci wygląda niezwykle. Jedno zdjęcie odbiera mowę

Grób Miecugowa blisko 3 lata od jego śmierci wygląda niezwykle. Jedno zdjęcie odbiera mowę Źródło: Wikimedia Commons/Marcin Gierasimowicz

Pomysłodawca programu Szkło kontaktowe, Grzegorz Miecugow zmarł niemal 3 lata temu. Wiadomo jak obecnie wygląda jego grób, zdjęcia z cmentarza odbierają mowę.

Znany z programu Szkło kontaktowe, Grzegorz Miecugow był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskiej telewizji. Prowadził Wiadomości TVP, a także był jednym z twórców Faktów na TVP. Zasłużony dziennikarz zmarł w 2017 roku z powodu choroby nowotworowej.

Niemal 3 lata od śmierci zasłużonego dziennikarza

Grzegorz Miecugow był prawdziwym człowiekiem-orkiestrą. Zajmował się nie tylko dziennikarstwem telewizyjnym, pisał również książki, w których nierzadko przedstawiał kulisy swojej pracy. Pisał felietony dla Dziennika Polskiego, współpracował z Przekrojem. Z kolei karierę dziennikarską zaczynał w radiu. Wszędzie było go pełno, dzięki czemu wypracował sobie renomę, został wielokrotnie nagrodzony tytułami branżowymi i zebrał spore grono fanów.

W 2011 otrzymał wyjątkowo smutne informacje, został zdiagnozowany u niego rak płuca. Długo walczył z chorobą, nie tracąc nadziei. Niestety, pod koniec sierpnia 2017 roku do mediów trafiły tragiczne wieści - dziennikarz w wieku 61 lat zmarł. Świecki pogrzeb Grzegorza Miecugowa odbył się 6 dni później.

Tak wygląda grób twórcy programu Szkło kontaktowe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pogrzebie dziennikarza obecne była jego rodzina, najważniejsze osoby z TVN oraz artyści - w tym Krzysztof Cugowski, który na ceremonii wykonał utwór "Niepokonani". Urna z prochami Grzegorza Miecugowa spoczywa obecnie w grobie na warszawskich Powązkach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

W trakcie ceremonii na płycie grobowej Grzegorza Miecugowa znajdował się jego czarno-biały portret. Obecnie już go nie ma, widać na pomniku, że dziennikarz został pochowany w tym samym grobie co jego matka. Grób dziennikarza był swego czasu wręcz zastawiony zniczami, tak, że te utrudniały dojście do grobów znajdujących się obok. Widać, że rodzina, współpracownicy i fani nie zapomnieli o dziennikarzu.

Wikimedia Commons/Mateusz Opasiński

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News