Szkło kontaktowe grób Miecugowa
Wikimedia Commons/Marcin Gierasimowicz
Konrad Karpiuk - 16 Stycznia 2020

Grób Miecugowa blisko 3 lata od jego śmierci wygląda niezwykle. Jedno zdjęcie odbiera mowę

Pomysłodawca programu Szkło kontaktowe, Grzegorz Miecugow zmarł niemal 3 lata temu. Wiadomo jak obecnie wygląda jego grób, zdjęcia z cmentarza odbierają mowę.

Znany z programu Szkło kontaktowe, Grzegorz Miecugow był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskiej telewizji. Prowadził Wiadomości TVP, a także był jednym z twórców Faktów na TVP. Zasłużony dziennikarz zmarł w 2017 roku z powodu choroby nowotworowej.

Niemal 3 lata od śmierci zasłużonego dziennikarza

Grzegorz Miecugow był prawdziwym człowiekiem-orkiestrą. Zajmował się nie tylko dziennikarstwem telewizyjnym, pisał również książki, w których nierzadko przedstawiał kulisy swojej pracy. Pisał felietony dla Dziennika Polskiego, współpracował z Przekrojem. Z kolei karierę dziennikarską zaczynał w radiu. Wszędzie było go pełno, dzięki czemu wypracował sobie renomę, został wielokrotnie nagrodzony tytułami branżowymi i zebrał spore grono fanów.

Magda Narożna piękni i młodziMagda z Pięknych i młodych nie odpuszcza. Właśnie wywołała kolejny skandal, przesadziła?Czytaj dalej

W 2011 otrzymał wyjątkowo smutne informacje, został zdiagnozowany u niego rak płuca. Długo walczył z chorobą, nie tracąc nadziei. Niestety, pod koniec sierpnia 2017 roku do mediów trafiły tragiczne wieści - dziennikarz w wieku 61 lat zmarł. Świecki pogrzeb Grzegorza Miecugowa odbył się 6 dni później.

Tak wygląda grób twórcy programu Szkło kontaktowe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska nowinyW końcu! Dagmara Kaźmierska podzieliła się radosną nowiną, jej życie zmieni się teraz diametralnieCzytaj dalej

Na pogrzebie dziennikarza obecne była jego rodzina, najważniejsze osoby z TVN oraz artyści - w tym Krzysztof Cugowski, który na ceremonii wykonał utwór "Niepokonani". Urna z prochami Grzegorza Miecugowa spoczywa obecnie w grobie na warszawskich Powązkach.

Dzisiaj grzeje:

1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

W trakcie ceremonii na płycie grobowej Grzegorza Miecugowa znajdował się jego czarno-biały portret. Obecnie już go nie ma, widać na pomniku, że dziennikarz został pochowany w tym samym grobie co jego matka. Grób dziennikarza był swego czasu wręcz zastawiony zniczami, tak, że te utrudniały dojście do grobów znajdujących się obok. Widać, że rodzina, współpracownicy i fani nie zapomnieli o dziennikarzu.

Obrazy Pikio

Wikimedia Commons/Mateusz Opasiński

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Jan Paweł II przyjaciółkaPorażające fakty nt. przyjaciółki Jana Pawła II wyszły na jaw. Wszyscy myśleli, że jest uosobieniem dobraCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News