Nowa polska Top Model zrobiła w DDTVN coś nieoczekiwanego! Fani w szoku

Nowa polska Top Model zrobiła w DDTVN coś nieoczekiwanego! Fani w szoku Źródło: ddtvn.pl

DDTVN zaprosiło do studio "świeżo upieczoną" zwyciężczynię "Top Model". Kasia Szklarczyk postanowiła opowiedzieć o tym, co znaczy dla niej kariera na wybiegu i jak program zmienił jej życie. Przy okazji przedstawiła widzom swoją bliską osobę.

DDTVN zaprosiło dzisiaj rano do swojego studio modelkę Kasię Szklarczyk. Dziewczyna wczoraj sięgnęła po zwycięstwo, pokonując Huberta Gromadzkiego i Annę Markowską. Podobno nie mogła uwierzyć w werdykt jury, a fakt, że zwyciężyła kolejną edycję popularnego formatu sprawił, że stojąc na scenie... oniemiała.

Co Kasia Szklarczyk zrobiła w studio DDTVN? Nowa polska Top Model zaskoczyła wszystkich

To będzie jej rok - grzmią media i internauci. Piękna modelka właśnie otwiera swoje drzwi do międzynarodowej kariery. Odpowiedziała na pytania dziennikarzy, a do studio zabrała swoją bliską osobę - siostrę. Na kanapie popularnego pasma śniadaniowego ujawniła pewną tajemnicę. Kiedy stała na scenie i padło jej nazwisko... nie mogła w to uwierzyć. Chwilę później ocknęła się po usłyszeniu radosnego okrzyku... Joanny Krupy. Dopiero wtedy uświadomiła sobie, że wygrała starcie o tytuł najważniejszej w siódmej edycji popularnego programu. Anna Fedorczuk - siostra Szklarczyk wyjawiła rodzinną prawdę. Okazuje się, że krewna mocno wspierała modelkę w realizacji jej marzeń. - Skąd był pomysł? Kasia zawsze marzyła o karierze modelki, o Los Angeles, co już udało jej się spełnić. Ja i mama, silna grupa wsparcia, całą rodziną wierzyłyśmy w Kasię i powiedziałyśmy spróbuj. „Wykorzystaj to, pójdź na casting”. Na początku nie chciała, ale gdy już przeszła i trafiła do Domu Modelek, to mówi: „Ja chce to robić” - powiedziała w studio DDTVN siostra zwyciężczyni.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kasia Szklarczyk była tak zaangażowana w sprawę, że przez udział w programie nie przyszła na ślub własnej siostry. Fedorczuk wybaczyła jej to, bo wiedziała, że Kasia spełnia swoje marzenia. Fani modelki zauważają, że pomimo ogromnej popularności na uwagę zasługuje fakt, że... nie chciała promować siebie, a do studio zabrała siostrę i mówiła także o relacjach z nią. Urocze widowisko wprawiło widzów w osłupienie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie TVN będą w szoku! Dzisiaj po 23.00 gwiazda ogłosi coś niesamowitego
  2. Widzów zamurowało. Najseksowniejsza gwiazda TVN przechodzi do Polsatu
  3. TVN jej tego nie wybaczy! Zwyciężczyni Top Model zdradziła brutalną prawdę o programie
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Zdrada męża. Jak sprawdzić i co zrobić po ujawnieniu prawdy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News