Niewiarygodne, jak one szybko rosną! Mama pokazała nowe zdjęcie polskich sześcioraczków, serce rośnie

Niewiarygodne, jak one szybko rosną! Mama pokazała nowe zdjęcie polskich sześcioraczków, serce rośnie Źródło: Fot. Instagram/szescioraczki_pl_sextuplets

Sześcioraczki, które w Polsce przyszły w tym roku na świat, mają się świetnie. Dzieci rosną jak na drożdżach i wyglądają przeuroczo. Ich mama opublikowała nowe zdjęcie, które rozczuliło tysiące internautów.

Sześcioraczki z Tylmanowej mają się świetnie. Mama niemowlaków, Klaudia Marzec, opublikowała ich najnowsze zdjęcie, które od razu wywołuje uśmiech na twarzy. Dzieci mają się bardzo dobrze i przybrały na wadze. Są tak urocze, że nie można oderwać od nich wzroku. 

Sześcioraczki podbijają internet

Wiele osób śledziło informacje na temat sześcioraczków z Tylmanowej, gdyż narodziny aż sześciu maluchów były precedensem w naszym kraju. Wszyscy trzymali kciuki za ich rozwój i zdrowie, ponieważ na początku niemowlaki przebywały w inkubatorach i nie mogły od razu wrócić do domu. Dzisiaj mają się już świetnie, a ich zdjęcia podbijają internet. 

Mama sześcioraczków opublikowała rozczulające zdjęcie 

Mama pierwszych polskich sześcioraczków, Klaudia Marzec, chętnie dzieli się zdjęciami swoich pociech. Kobieta, gdy tylko dowiedziała się, że będzie opiekować się aż szóstką maluchów, nie kryła zaskoczenia. Zarówno ją, jak i jej męża, jednak bardzo ucieszyła ta informacja. Teraz dumna mama pochwaliła się jak duże są już jej pociechy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu znajdują się cztery z sześciu dzieci. Są to dziewczynki o imionach Nela, Kaja, Malwina i Zosia, które zostały ubrane niczym baletnice. Pozostała dwójka maluchów, Tymon i Filip, również mają się dobrze, jednak na dodanej przez Klaudią Marzec fotografii, główne role odegrały ich siostrzyczki, które rozczuliły internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- Mamo piękne córki masz - napisała jedna z internautek. 

- Ale szybko rosną - zauważyła kolejna komentująca. 

- Jakie duże dziewczynki - podsumowała następna obserwatorka. 

Czułych komentarzy pod zdjęciem nie brakuje. Niektórzy internauci nawet troskliwie pytają się, jak rodzice radzą sobie z opieką nad taką gromadką. Trzeba przyznać, że maluchy w strojach małych baletnic wyglądają przeuroczo. Nic więc dziwnego, że profil ich mamy obserwuje prawie 100 tys. osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: Fakt

Następny artykuł