Sześcioraczki z Krakowa składają świąteczne życzenia. Zdjęcie roztopiło serca Polaków

Sześcioraczki z Krakowa składają świąteczne życzenia. Zdjęcie roztopiło serca Polaków Źródło: Instagram / szescioraczki_pl_sextuplets

Sześcioraczki podbijają serca internautów. Rodzeństwo z Krakowa złożyło świąteczne życzenia wszystkim Polakom za pomocą Instagrama. Udostępnione przez mamę zdjęcie dzieci stało się hitem sieci.

Sześcioraczki z Krakowa złożyły życzenia wszystkim użytkownikom internetu. Świąteczne zdjęcie, udostępnione w mediach społecznościowych przez mamę wyjątkowego rodzeństwa, w ekspresowym tempie podbiło sieć. Maluchy roztapiają serca Polaków i robią furorę, pod postem na Instagramie pojawiły się setki komentarzy.

Sześcioraczki składają Polakom świąteczne życzenia

Nietypowe rodzeństwo przyszło na świat w maju tego roku w w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Klaudia Marzec urodziła cztery dziewczynki i dwóch chłopców za pomocą cesarskiego cięcia. Jak poinformował dziennikarzy RMF FM profesor Ryszard Lauterbach, kierownik Oddziału Klinicznego Neonatologii, noworodki wymagały wsparcia oddechowego i odpowiedniego uruchomienia przewodu pokarmowego, a jedno z dzieci musiało zostać zaintubowane. 

Mama dzieci prowadzi na Instagramie konto, gdzie dokumentuje życie swojej nietypowej rodziny. Obserwuje je już ponad 100 tysięcy użytkowników aplikacji. Niedawno kobieta udostępniła zdjęcie z życzeniami świątecznymi dla wszystkich internautów. Użytkownicy sieci są zachwyceni fotografią, która natychmiastowo stała się hitem sieci.

- Życzymy wszystkim spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia - napisała mama pod świątecznym zdjęciem sześcioraczków.

Krakowskie sześcioraczki podbijają internet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografii widać leżące w półkolu rodzeństwo. Dwoje dzieci  w czerwonych, świątecznych ubrankach znajduje się w środku. Po bokach ułożona jest pozostała czwórka, ubrana w białe koszulki  i czerwone spodnie. Towarzyszą im świąteczne akcenty w postaci zdobionych bombek choinkowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Internauci są zachwyceni zdjęciem sześcioraczków. Post polubiło już ponad 21 tysięcy użytkowników aplikacji. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- Super maluchy. Pozdrawiam i gratuluję cierpliwości, jestem pełna podziwu dla Państwa. Wesołych Świąt - napisała jedna z użytkowniczek sieci.

- I tylko jedno pytanie w głowie.. jak Wy sobie radzicie?! Podziwiam. Wesołych Świąt! - dodała kolejna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News