Kolejne zaskoczenie po sześcioraczkach. Dziś w nocy urodziły się pięcioraczki!

Kolejne zaskoczenie po sześcioraczkach. Dziś w nocy urodziły się pięcioraczki! Źródło: Unsplash - Picsea

Sześcioraczki z Krakowa skończyły kilka dni temu dwa miesiące, a teraz usłyszeliśmy o bardzo podobnym przypadku. Dziś w nocy urodziły się pięcioraczki. O szczęśliwym porodzie dowiedzieliśmy się od przedstawicielki rządu.

Sześcioraczki przyszły na świat zaledwie dwa miesiące temu. O ich narodzinach mówił w pewnym momencie cały kraj. Nic dziwnego, bowiem rzadko słyszymy o takich przypadkach w naszym kraju. Każde z dzieci wymagało opieki medycznej, jednak wszystko jest na dobrej drodze ku temu, by pociechy znalazły się niebawem w domu ze swoimi rodzicami.

Zaskoczenie Polaków było jeszcze większe, gdy z samego rana dowiedzieliśmy się, że doszło do niemal identycznego zdarzenia. W mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, że w jednym z polskich szpitali urodziły się pięcioraczki. Radosne wieści przekazała minister rodziny, pracy i polityki społecznej, Bożena Borys-Szopa. Polacy zaczęli przesyłać gratulacje świeżo upieczonym rodzicom.

Sześcioraczki z Krakowa skończyły dwa miesiące

Jeszcze dwa miesiące temu media z całej Polski podawały sensacyjne wiadomości na temat nietypowego porodu, do którego doszło w Krakowie. Wówczas na świat przyszły sześcioraczki. Długo zastanawiano się nad stanem zdrowia dzieci, jednak obecnie wiemy już, że nie zagraża im żadne niebezpieczeństwo i już niebawem powinny znaleźć się w domu.

Teraz wiemy, że nie jest to jedyny tego typu przypadek w tym roku. W jednym ze szpitali w Bytomiu na świat przyszły bowiem pięcioraczki: Marcelina, Marcin, Filip, Oliwier i Szymon. Lekarze przekazali już, że dzieci są w dobrym stanie.

Sześcioraczki z Krakowa zaskoczyły tysiące Polaków

Rodzice dzieci pochodzą z gminy Olsztyn w okolicach Bytomia. Miejscowe władze zadeklarowały już, że stworzą specjalny fundusz dla rodziny, by ta nie miała żadnych problemów związanych z wychowywaniem gromadki pociech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje o porodzie pojawiły się najpierw na stronie gminy Olsztyn na Facebooku, a następnie przekazała je Bożena Borys-Szopa, która dodała od siebie szczere gratulacje dla młodych rodziców. Do jej życzeń dołączyły się setki Polaków, którzy wyrażali swoje zdziwienie, że w tak krótkim czasie doszło do dwóch wyjątkowych porodów, o których dowiedzieli się ludzie z całego kraju.

  1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała! Ujawniła CAŁĄ prawdę o Henryce Krzywonos. To może rozwścieczyć tysiące Polaków
  2. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Maryla Rodowicz aż tak chciała się dorobić na występach w TVP. Ujawniono jej astronomiczne żądania
  6. Ten nowotwór atakuje coraz młodsze osoby. Przenigdy nie lekceważ tych wczesnych objawów
  7. Mają 21 dzieci. Wyjawili, jak wyglądają ich wakacje, które nazywają "operacją wojskową"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu