Polskie sześcioraczki to pikuś. To były pierwsze siedmioraczki na świecie, zobacz jak wyglądały kończąc 20 lat

Polskie sześcioraczki to pikuś. To były pierwsze siedmioraczki na świecie, zobacz jak wyglądały kończąc 20 lat Źródło: screen youtube.com/Today

Sześcioraczki, które jeszcze nie tak dawno przyszły na świat w Polsce, to prawdziwy fenomen, ale to jeszcze nic w porównaniu z pierwszymi siedmioraczkami na świecie. Wesoła gromadka nie tak dawno skończyła 20 lat.

Informacja o tym, że w Polsce urodziły się, pierwsze w historii sześcioraczki zaskoczyła wiele osób. Nie da się ukryć, że teraz ich rodzice stoją przed naprawdę poważnym wyzwaniem, bo przecież wychowanie i opieka nad jednym dzieckiem to masa pracy, a co dopiero powiedzieć o szóstce. Mimo wszystko to wciąż nic w porównaniu z tym, co przeszli rodzice pierwszych na świecie siedmioraczków.

Najczęściej małżeństwa decydują się na jedno lub dwójkę dzieci i często już samo to przysparza im nie lada kłopotów. Co więcej, sama ciąża nie jest niczym lekkim dla kobiety, a w przypadku takiej ilości dzieci, to wręcz heroiczny wysiłek.

Polskie sześcioraczki to przy tym nic

Wychowanie i opieka nad dzieckiem to zajęcie na pełen etat, które trwa całymi latami i kosztuje nas całą masę energii. W końcu to od nas zależy, jaka osoba wyrośnie z tego młodego człowieka. Co prawda, raczej każdy rodzic powie, że jest to warte zachodu, a moment, w którym dziecko się usamodzielnia, to jedna z najbardziej poruszających chwil w życiu.

W końcu dopiero co jeszcze nasze dziecko było jedynie noworodkiem, a jak za machnięciem czarodziejską różdżką nagle okazuje się, że jest już dorosłe. Właśnie takie emocje szargają rodzicami pierwszych siedmioraczków, które przyszły na świat zdrowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urodzenie takiej ilości dzieci miało być takim wysiłkiem dla ich mamy, że lekarze zalecili jej, aby przeprowadzić aborcję na kilku dzieciach. Jednak Kenny i Bobbie McCaughey zdecydowali, że chcą, aby wszystkie ich pociechy się urodziły i dołożą wszelkich starań, aby były zdrowe.

Nie da się ukryć, że ta niełatwa sztuka udała im się perfekcyjnie i maluchy przyszły na świat w 1997 roku. Teraz siedmioraczki są już dorosłe i powoli usamodzielniają się, a także rozpoczynają swoje osobne życie. Ich rodzice bez wątpienia nigdy nie cofnęliby czasu, mimo że było im bardzo ciężko.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant widzi dziecko w nagrzanym aucie i wybija szybę. Po chwili dokonuje strasznego odkrycia
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Rodzina musiała wybudować dla swoich dzieci specjalny nowy dom, a także kupić nowe auto, które mogłoby pomieścić całą ich liczną rodzinę. Na szczęście mieli wsparcie wielu osób, które również pomagały przy opiece nad maluchami. Bez wątpienia Kenny i Bobbie mogliby przekazać rodzicom polskich sześcioraczków całą masę przydatnych informacji.

screen youtube.com

 

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Cała prawda o nowej prezydent Gdańska! Ujawniono, czym zajmowała się w przeszłości. Pospadacie z krzeseł
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
  5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez

 

źródło: Lolmania

Następny artykuł