Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit
.
Mateusz Nieścierowicz - 17 Lipca 2019

Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit

Sześcioraczki przyszły na świat 20 maja bieżącego roku. Dzielna mama noworodków świetnie poradziła sobie z porodem, który przeszedł bez najmniejszych powikłań. Dzisiaj rodzice dzieci otrzymali wózki, dzięki którym będą mogli wychodzić ze swoimi pociechami na spacery. Wózki są ogromne i kosztować musiały fortunę. Zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie.

Sześcioraczki, które urodziły się kilka tygodni temu w polskim szpitalu, otrzymały właśnie wózki od Radia ZET. Są to specjalnie przystosowane urządzenia mobilne, dzięki którym rodzice bez przeszkód będą mogli transportować dzieci gdzie tylko zechcą. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę niesamowicie.

Świat według Kiepskich bez babki nie był taki samTak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. WzruszająceCzytaj dalej

Sześcioraczki otrzymały prezent. To dwa ogromne wózki, na których widok oczy wychodzą z orbit

Tymon, Filip, Zosia, Mela, Malwina i Kaja to sześcioraczki, o których mówiły nawet media zza granicy. Są całe i zdrowe, a dwoje z nich wkrótce ma trafić już do domu, gdyż do tej pory przebywały w szpitalu. Rodzice dzieci byli niezwykle zdziwieni, gdy po raz pierwszy dowiedzieli się, że będą rodzicami sześcioraczków. Bali się przede wszystkim o kwestie finansowe, bo w końcu niełatwo wykarmić tak liczną rodzinę.

Na szczęście na pomoc rodzicom przybyli zwykli ludzie, prywatne firmy, przedstawiciele zarządu województwa małopolskiego, a także państwo. Rodzice od państwa będą otrzymywać co miesiąc sporą kwotę ze świadczenia 500 plus, ponadto mają zagwarantowane liczne ulgi podatkowe. Od urzędników z małopolskiego rodzina otrzymała natomiast czek na 100 tys. złotych. Dzisiaj Radio ZET wręczyło świeżo-upieczonym rodzicom symboliczną wyprawkę, a także imponujące wózki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

julia wieniawaTak mieszka Julia Wieniawa. Luksus aż bije po oczach, a ósme zdjęcie powala na kolanaCzytaj dalej

Wózki robią wrażenie

Wózki są ogromne i naprawdę robią wrażenie. Rodzice z daleka będą rozpoznawani przez wszystkich, którzy tylko zobaczą te pojazdy w zasięgu swojego wzroku. Sprzęt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nie tylko swoim rozmiarem, ale i krzykliwym, czerwonym kolorem.

Wózki zostały wręczone dzisiaj przez dziennikarzy wspomnianego radia, którzy udali się do szpitala w Małopolsce, gdzie odpoczywa ich mama. W szpitalu przebywa także nadal czworo z sześciorga dzieci.

Obrazy Pikio

Fot. Twitter/Przemysław Taranek

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie

koraKora umierała w męczarniach. Piąte zdjęcie wywołuje dreszcze i rozrywa serceCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News