Projekt uchwały w sprawie polskich sześcioraczków zaakceptowany. Ich rodziców już niedługo spotka wielkie szczęście

Projekt uchwały w sprawie polskich sześcioraczków zaakceptowany. Ich rodziców już niedługo spotka wielkie szczęście Źródło: .

Sześcioraczki z Krakowa wywołały w Polsce tak duże poruszenie, że dziesiątki osób od razu chciały wesprzeć świeżo upieczonych rodziców. Choć nie tak dawno otrzymali oni naprawdę wspaniały prezent, teraz spotka ich jeszcze większe szczęście.

Sześcioraczki, a raczej ich rodzice, mogą odetchnąć z ulgą. Niedługo po porodzie otrzymały sporych rozmiarów prezent od jednego z polityków. Jak możemy się dowiedzieć, już niebawem otrzymają jeszcze więcej. Wszystko dzięki temu, że projekt uchwały w ich sprawie został ostatnio zaakceptowany.  

Sześcioraczki z Krakowa znów dostaną prezent 

W mediach pojawiły się informacje na temat tego, że rząd zaakceptował projekt uchwały w sprawie gromadki maluchów. Choć urzędnicy będą jeszcze niebawem głosować, jak już wiadomo, jest to tylko czysta formalność. 

Rodzice sześcioraczków zdecydowanie będą mogli od tego momentu żyć spokojnie, bowiem na ich ręce zostanie przekazane aż 100 tysięcy złotych. Oficjalna decyzja zostanie podjęta 17 czerwca przez Zarząd Województwa Małopolskiego. To właśnie on przekaże szczęśliwym rodzicom pieniądze, które będą mogli przeznaczyć na wszelkiego rodzaju potrzeby swoich pociech. Wcześniej jednak mają one trafić do gminy Ochotnica Dolna i to właśnie ona stanie się pośrednikiem w dokonywaniu tak pokaźnej transakcji.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świeżo upieczeni rodzice mogą spać spokojnie 

100 tysięcy złotych, które już niebawem otrzymają rodzice sześcioraczków, to nie jedyna rzecz, która pozwoli im nie martwić się o codzienność. Przypominamy, że podczas wyjścia ze szpitala maluchów, pojawił się sam Mateusz Morawiecki, który wręczył rodzicom niezwykły prezent, a dokładniej kluczyki do nowego samochodu. Od tego momentu nie będą musieli martwić się, jak wybrać się w podróż ze wszystkim swoimi pociechami i co więcej, pomieścić jeszcze niezbędne do tego akcesoria, między innymi pokaźnych rozmiarów wózek. 

Warto również wspomnieć, że wielu internautów niedługo po porodzie zaczęło zakładać zbiórki pieniędzy, które następnie miały zostać przekazane w ręce rodziców, na tak zwany lepszy start. Ku ich zaskoczeniu, mama sześcioraczków publicznie wyznała, że choć dziękują za zainteresowanie i chęć pomocy nie chcą, by bez ich zgody były tworzone zbiórki.  

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo  

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu