Mama sześcioraczków z Krakowa pokazała ich wspólne zdjęcie. Urocze bobaski podbijają sieć

Mama sześcioraczków z Krakowa pokazała ich wspólne zdjęcie. Urocze bobaski podbijają sieć Źródło: screen polsatnews.pl

Sześcioraczki z Krakowa mają nowe zdjęcie. W Internecie biją nim rekordy popularności. Wystarczy spojrzeć na te urocze bobaski, żeby dowiedzieć czemu.

Sześcioraczki z Krakowa to jedyny taki przypadek w Polsce, gdy podczas jednej ciąży urodziło się aż sześcioro dzieci. Niebywała radość, ale i wielki strach. Młodzi rodzice podzielili się zdjęciem swoich uroczych pociech, czym wzbudzili zachwyt Internautów.

Przypominamy, że w tym roku 20 maja na świat przyszły sześcioraczki. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela pojawili się na świecie w 29. tygodniu ciąży. Lekarze zadecydowali o rozwiązaniu za pomocą cesarskiego cięcia. Szczęśliwi rodzice podzielili się na Instagramie zdjęciem swoich pociech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sześcioraczki, czyli sześć powodów do miłości 

Sześć małych bobasków to powód do wielkiej miłości, ale też ogromna odpowiedzialność. Dzieci po urodzeniu ważył od 890 g, do 1300 g. Były wcześniakami i rodzice każdego dnia martwili się o ich zdrowie. Dziękowali każdemu lekarzowi i pielęgniarce za wsparcie nie tylko przy porodzie, ale i przed nim, kiedy to ich pociechy potrzebowały całodobowej opieki. Przy jednym wcześniaku jest to ciężkie zadanie, a oni musieli to pomnożyć razy sześć. Jednak wszystko poszło doskonale. Młodzi rodzice mogli również liczyć na wsparcie rodziców i dalszej rodziny. 

- Jeszcze w piątkę. Powrót do domu każdego z naszych dzieciaczków to ogromne szczęście ale niestety to też strach..... Są to wcześniaczki z masą urodzeniowa ok 1 kg i chociaż rosną w oczach to obawa o ich zdrowie towarzyszy nam każdego dnia. Jednak mimo to czekamy na naszą ostatnia kruszynkę z utęsknieniem - skomentowała pod swoim zdjęciem szczęśliwa mama. 

Fot. Instagram/szescioraczki_pl_sextuplets

p>Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Zdjęcie sześcioraczków bije ogromne rekordy popularności na dzień dzisiejszy ma ponad 16 tysięcy polubień. I każdego dnia powoduje uśmiech na twarzach nie tylko rodziców, ale i nas wszystkich oglądających maluszki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News