W TVN szykują się poważne zmiany. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, zwłaszcza, że media informowały wcześniej o twardej pozycji Agnieszki Szulim. Teraz okazuje się jednak inaczej.

Wśród najbardziej lubianych par prezenterów w „Dzień Dobry TVN” można wymienić między innymi Marcina Mellera i Magdę Mołek. Ta ostatnia niebawem jednak zniknie z anteny na dłuższy czas, spodziewa się bowiem dziecka.

Stacja TVN już od pewnego czasu poszukiwała godnej zastępczyni. Podjęto kilka prób i już prawie pewne było, że doświadczoną i lubianą Mołek zastąpi Agnieszka Woźniak-Starak (z domu Szulim). Teraz jednak okazuje się, że prowadząca „ostre” wywiady Szulim straci tę robotę.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabiają Wojewódzki, Gessler czy Szulim. Te kwoty po prostu przygniatają

Zmiany w „Dzień Dobry TVN”. Na lepsze?

Okazuje się, że bardzo ostre starcie między Agnieszką Woźniak-Starak a Joanną Krupą nie przysłużyło się dziennikarce. Wręcz przeciwnie, widzowie zareagowali na nie z wyjątkową dezaprobatą.

Także partner w weekendowym paśmie śniadaniowym stacji miał wykazać brak chęci do współpracy. Media donoszą, że Marcin Meller „nie czuje z nią chemii” i sam miał zasugerować, by lubianą Magdę Mołek zastąpił ktoś mniej kontrowersyjny.

Na to znalazła się recepta. Nową prowadzącą, która w zastępstwie idącej na macierzyński Magdy będzie towarzyszyć Mellerowi, ma zostać Ula Chincz. Dziennikarka ma doświadczenie pracy w śniadaniowym programie prywatnego nadawcy. Przeprowadzała już niejednokrotnie wywiady z gośćmi odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wściekła na TVN! Takiego poniżenia nigdy nie doświadczyła

Chincz za Szulim

W stacji uznano, że mniej kontrowersyjna prowadząca weekendowych edycji „DDTVN” będzie lepszym rozwiązaniem. Producenci uważają także, że powinno to być lepiej odebrane przez widzów.

– Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że miejsce [Mołek] powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa – komentuje osoba znająca kulisy zmian.

ZOBACZ TAKŻE: Liroy wpadł w szał. Jego rozmowa z dziennikarką TVN to HIT

Jak chcesz komentować artykuły na PIKIO.PL?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!