Szefowa Wiadomości, Marzena Paczuska, ostro skomentowała ostatni finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka uznała, że jest to „sekta siejąca terror”.

W TVP i TVP Info panował w niedzielę bojkot finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz pierwszy był transmitowany w TVN, a nie w Publicznej. Szefowa Wiadomości przekonuje, że TVP nie musiało informować o finale, bo Owsiak świadomie wybrał TVN.

– A fundacja WOŚP jest państwowa czy prywatna? TVN robił relację w tym roku czy TVP? TVP ma swoją akcję „Polska pomaga”. Jest tam wiele organizacji. Owsiak wybrał TVN. Czego chcecie od Wiadomości i z jakiej racji?

– Terror popadającej w śmieszność sekty. Hipokryzja zbierających pod Kościołami, lekceważących Caritas. Liczba wyzwisk i chamskich wpisów kierowanych pod adresem TVP – to najlepsze świadectwo intencji „działaczy charytatywnych” – oburzała się Paczuska.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.