Szefowa Wiadomości TVP odpoczywa od pracy. Dopiero co wyjechała, a jej urlop już zaczął budzić emocje wśród internautów i dziennikarzy. Oliwy do ognia dolało zdjęcie, jakie Paczuska umieściła na Twitterze.

Szefowa Wiadomości udała się na urlop. Media spekulują na temat powodów jej wyjazdu. Pojawiają się liczne doniesienia o tym, że Paczuska wcale nie pojechała na zasłużony wypoczynek a maskuje swoje zwolnienie. Na urlop miała zostać wysłana przymusowo. W międzyczasie zastąpiło ją szefostwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Kontrowersje wokół wczasów Paczuskiej nie kończą się na medialnych doniesieniach o jej zwolnieniu. Szefowa Wiadomości postanowiła udowodnić, że wypoczywa. W tym celu wstawiła na Twittera zdjęcie zrobione, jak się później okazało, wcale nie podczas jej wakacji.

– Jakby co, to od wczoraj, jestem na urlopie – napisała pod majestatycznym kadrem Paczuska.

Tweet szefowej Wiadomości ma dzisiejszą datę. Załączone do niego zdjęcie pochodzi z… 2008 roku. Paczuska nie jest jego autorką. Kadr został uwieczniony 9 lat temu przez Marie Therese Magnan. Zdjęcie pochodzi z portfolio francuskiej fotografki, na którego wykorzystywanie nie wydała wolnej licencji.

Internauci nie pozostawili na Paczuskiej suchej nitki. Przy okazji odnieśli się do „fake newsa” Dominika Tarczyńskiego o wyjeździe do Miami.

– Dlaczego oni są tacy tępi? To jakiś wymóg przy rekrutacji? – zapytał ironicznie jeden z internautów.

fot. Twitter/jozefmoneta

źródło: NaTemat

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

 

Zobacz również