Jest to informacja z ostatniej chwili. Dotychczasowy szef Wiadomości stracił swoje stanowisko i już niedługo na jego miejsce zostanie wybrany nowy szef redakcji.

Wiadomości są czołowym programem informacyjnym stacji TVP. Jarosław Olechowski funkcję szefa redakcji przejął w sierpniu 2017 roku po Marzenie Paczuskiej. Dziennikarz swoją karierę rozpoczął jeszcze w 2006 roku, kiedy dołączył do zespołu TVP INFO. W 2016 został dziennikarzem Wiadomości TVP1, a już rok później przewodził całej redakcji.

Co się stało z szefem Wiadomości?

Olechowski nadal będzie miał pieczę nad informacjami emitowanymi na antenie TVP. Jednak już to nie on będzie podejmował ostateczne decyzje. Dziennikarz został powołany na stanowisko dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Nie da się ukryć, że jest to kolejny potężny awans w jego karierze. Jednak wiele osób dopatruje się w nim, czegoś zacznie poważniejszego niż docenienie jego dotychczasowej pracy i zasług dla stacji. Chodzi dokładnie o skargi złożone na prezesa Kurskiego, który według samych pracowników stacji szkodzi interesom PiS i stacji TVP.

Takie właśnie pisma miał otrzymać sam Jarosław Kaczyński, z prośbą o interwencje prezesa partii. Według wielu internautów zmiana szefa redakcji Wiadomości, to pierwszy krok na zmianach, które mają postawić stację ponownie na nogi. Jednak czy to wystarczy? Na ten moment nie znamy jeszcze kandydata na były stołek Olechowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal na antenie TVN! Polityk PiS zaatakował dziennikarza
  2. TVP w furii! Ich wielki gwiazdor ogłosił, że jest gejem. Natychmiast go wyrzucili!
  3. Zmasakrowana twarz gwiazdy Polsatu wywołała burzę. Internauci nie wierzą

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP


Na celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]

źródło: onet.pl