Kaczyński nie ma litości. Poseł PiS znalazł się przez niego na skraju bankructwa

Kaczyński nie ma litości. Poseł PiS znalazł się przez niego na skraju bankructwa

Szef Kancelarii Premiera jest wściekły na Jarosława Kaczyńskiego. Nic dziwnego, skoro to właśnie przez zarządzenie prezesa PiS, polityk musiał wziąć kredyt i sprzedać auto.

Nagrody pieniężne, które była premier Beata Szydło przyznała swoim ministrom stały się kością niezgody na arenie politycznej. Prezes PiS zarządził więc, że ministrowie mają swoje nagrody oddać i np. przekazać je na rzecz Caritasu. Zrobił to, ponieważ po decyzji Szydło poparcie dla PiS-u znacząco spadło. Szef Kancelarii Premiera, Michał Dworczyk już zapewnił, że jego nagroda wkrótce trafi na konto Caritasu. Polityk jest jednak wściekły na decyzję Kaczyńskiego, bowiem musiał przez nią wziąć kredyt i sprzedać auto. Inaczej nie byłby w stanie spłacić tych pieniędzy.

Michał Dworczyk na skraju bankructwa

To jest tak jak w życiu. Człowiek jakieś tam działania podejmuje i potem ponosi ich konsekwencje, albo dobre, albo złe - powiedział Dworczyk. Szef Kancelarii Premiera stara się jednak utrzymać kamienną twarz i twierdzi, że decyzja o obniżeniu pensji parlamentarnych nie jest działaniem "pod publiczkę", a nawet, że jest całkiem uzasadniona. - Nazywam to działaniem politycznym, które wynika z analizy sytuacji. Oczekiwanie społeczne jest właśnie takie, że władza powinna być skromna a jej wynagrodzenia mniejsze - mówił Michał Dworczyk. Dodał również, że ma nadzieje, że przyjdą czasy, w których społeczeństwo będzie na tyle zasobne, że dyskusja o wynagrodzeniach ministrów, wiceministrów i parlamentarzystów będzie możliwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tyle dostajemy na rękę po odjęciu podatków. Mało kto w UE ma gorzej
  2. Warszawa zostanie zablokowana. 100 autokarów, tysiące protestujących
  3. 19-letnia Roksana nie żyje. Chora na raka była katowana przez ojca
  4. Ujawniono na ile Kaczyński zniknie z polityki
  5. PiS uruchamia wszystkie służby. Ścigają jednego człowieka
Źródło: wiadomosci.dziennik.pl   Następny artykuł