Gwałt czterech mężczyzn na młodej Polce w Rimini wstrząsnął światową opinią publiczną. W internecie bardzo szybko pojawiły się obraźliwe komentarze oraz groźby wobec napastników, które prawdopodobnie się nasilą. Czwarty z gwałcicieli, który kierował grupą oprawców, stwierdził bowiem, że nie żałuje tego, co zrobił.

20-letni Kongijczyk Guerlin Butungu został zatrzymany przez włoską policję w nocy z 2 na 3 września. Mężczyzna został przewieziony do aresztu oraz przesłuchany. Jak się okazało, nie okazał jednak w ogóle skruchy. Zamiast tego otwarcie stwierdził, że nie żałuje swojego brutalnego czynu.

Gwałciciel przebywał we Włoszech legalnie od 2015 roku. Dopiero dwa miesiące temu opuścił jednak ośrodek dla uchodźców. Na swoim Facebooku bardzo chętnie chwalił się wystawnym życiem, które prowadził w kurorcie.

Prokurator zajmująca się sprawą gwałtu na Polce przyznała, że odpowiedzialni za niego mężczyźni są bardzo groźnymi przestępcami. Nie ujawniła jednak bezpośrednio, jaka kara im grozi oraz jak szybko zakończy się kontrowersyjne postępowanie.

...

Zobacz również

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

Zobacz również