Dramat w policyjnej szkole w Szczytnie. Nie żyje młody policjant

Dramat w policyjnej szkole w Szczytnie. Nie żyje młody policjant

Szczytno to miasteczko, które rozsławiła największa w Polsce szkoła policyjna. Niestety, zdarzyła się tam jednak prawdziwa tragedia. Znaleziono ciało młodego policjanta, który odbywał szkolenie. Całe miasto jak i placówka nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

36-letni mężczyzna zaginął 3 dni temu. Policjant dostał w czwartek przepustkę. Zgodne z zasadami powinien pojawić się na terenie placówki do godziny 21:30. Tak się jednak nie stało. Natychmiast została powiadomiona miejscowa komenda. Poszukiwania rozpoczęto błyskawicznie. Niestety młodego policjanta nie udało się znaleźć na czas. Prokuratura bada przyczynę jego śmierci. - W czwartek otrzymał przepustkę. Do godziny 21.30 był zobowiązany wrócić na teren jednostki. Gdy się to nie stało, zawiadomiliśmy miejscową komendę, a ona rozpoczęła poszukiwania. Dziś były kontynuowane już na dużą skalę - mówił podinspektor Marcin Piotrowski.

Szczytno: nie żyje młody policjant

O zakończeniu akcji poszukiwawczej poinformowała Ewa Szczepanek, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Mężczyzna był ostatnio widziany nad jeziorem Domowe Małe. Według ustaleń młody policjant wyszedł do pobliskiego pubu, aby napić się alkoholu. Był z nim jeszcze jeden policjant, jednak on wrócił na jednostkę, przeskakując nocą przez płot. Policjanci w trakcie poszukiwań przeglądali miejski monitoring. Przeszukiwano również jezioro. Zajmowało się tym kilka łodzi ze strażakami na pokładzie. Właśnie tam zostało odnalezione ciało mężczyzny. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci policjanta nie są znane. Aktualnie prokuratura stara się je ustalić. Sprawa jest o tyle tajemnicza, że nikt nie wie, co się stało z młodym mężczyzną. W całą akcję zaangażował się również detektyw Rutkowski. Miał on zostać poproszony o pomoc przez rodzinę policjanta. Cała sytuacja wstrząsnęła zarówno miastem, jak i szkołą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jego pracę chwalił sam Jan Paweł II. Nie żyje
  2. Niesamowite wyznanie mamy Tomasza Komendy. Nie mogła powstrzymać łez
  3. Skandal z RODO! Największy wyciek w Polsce od lat
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News