W jednym z podwarszawskich supermarketów doszło do absolutnie bezprecedensowego wydarzenia. To, co się stało wyprzedza swoją groteskowością lidlową wojnę o karpia o lata świetlne. Aż trudno uwierzyć, że ktoś mógłby wpaść na taki pomysł.

Portal warszawawpigulce.pl otrzymał od swojego czytelnika zdjęcie, które zaszokowało internautów. Przedstawia wystawione na sprzedaż grzyby, a dokładniej borowiki. Co jednak dziwi, to brak kapeluszy tychże grzybów. Pewien klient bądź klienci, zdecydowali, że jeśli trzonów grzybów i tak się pozbędą, to za nie nie zapłacą. Tym sposobem oderwali kapelusze od całej skrzynki.

Co bardziej zaangażowani internauci zasiedli przed komputerami, by całą sytuację skomentować i podzielić się podobnymi sytuacjami ze swojego życia. Użytkownicy sieci zgodzili się ze sobą, że to, co przydarzyło się grzybom jest „szczytem cebulactwa”. Oszustwo natychmiast porównano do jedzenia woskowych jabłek podczas otwarcia nowej „szwedzkiego marketu” pod lublinem, czy odległej już walki o karpia w Lidlu.

screenshot/warszawawpigulce.pl

źródło: natemat.pl

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

...

Zobacz również