Znana z programu Kuby Wojewódzkiego Dominika Zasiewska dorabia się na biznesie równie lukratywnym, co absurdalnym. 

„Wodzianka” znana jest z programu Kuby Wojewódzkiego, w którym trudniła się podawaniem wody gościom. Mimo iż pracy tej już nie wykonuje, nadal jest od niej głośno.

To za sprawą oferty, którą ogłosiła na Facebooku. „Wodzianka” sprzedaje.. puste pudełka po produktach luksusowych marek. Na kawałku kartonu z napisem „Louis Vuitton” czy „Dolce&Gabbana” zarobić można paręset złotych.

Powodem, dla którego ludzie mieliby decydować się na taki zakup jest, jak tłumaczy „wodzianka”, chęć lansu.

 – Dziewczyny !! Która potrzebuje trochę lansu w garderobie i chce kupić pudełka po butach/torebkach/szalikach i torby zakupowe LV ? Wysyłka 24h. Mam do sprzedania jeszcze opakowania i torby Gucci i D&G jakby co – napisała na swoim Facebooku „wodzianka”.

Wiele osób nie wierzy w to, że na pustych pudełkach naprawdę można zarobić. Do grona sceptyków należy Paulina Młynarska. W odpowiedzi na niedowierzanie dziennikarki, „wodzianka” wytłumaczyła, jak wpadła na pomysł sprzedawania pudełek.

 – To się odsprzedaje? W życiu by mi do głowy nie przyszło – skomentowała Paulina Młynarska.

 – No jasne kochana!!! I to za całkiem niezłą kaskę, odkryłam to na francuskim ebay szukając używanej torebki od LV. Tez na początku nie dowierzałam ale jak zobaczyłam cenę to od razu postanowiłam odsprzedać swoje. Tymbardziej, ze moja garderoba nie ma tyle miejsca, żeby ustawiać sobie torebki w pudełkach, a każdą pare szpilek osobno pięknie na pudełku – odpowiedziała „wodzianka”.

fot. Facebook/Dominika Zasiewska

 

...

Zobacz również