Szczury zjadły żywcem trzymiesięczne dziecko. Matka była wtedy na libacji

Szczury zjadły żywcem trzymiesięczne dziecko. Matka była wtedy na libacji Źródło: źródło: wikimedia.org/Edal Anton Lefterov , pixabay.com

Do prawdziwej tragedii doszło Katlehong, mieście oddalonym o 35 km od Johannesburga w RPA. Jak donoszą południowoafrykańskie media, matka trzymiesięcznego dziecka zostawiła je same bez opieki. Maleństwo zginęło w męczarniach zjedzone przez szczury.

Do przerażającego w skutkach zdarzenia doszło przez zaniedbanie 26-letniej matki maleństwa. Trzymiesięczna dziewczynka została pozostawiona sama sobie, kiedy jej matka poszła na suto zakrapianą imprezę. O szczęściu w nieszczęściu można zaś mówić w przypadku braciszka kilkumiesięcznej dziewczynki. Jego 26-latka wzięła bowiem ze sobą na libację, przez co mały uniknął śmierci.

 - Dziecko umarło w męczarniach. Miało wygryziony język, oczy i palce. Oprócz brakujących części ciała miała ukąszenia na całym ciele. Ta kobieta nie zasługuje na bycie matką, powinna zgnić w więzieniu - mówił sąsiad 26-latki

Kobieta odkryła, że dziecko nie żyje, kiedy wróciła do domu rano. Z początku miała przypuszczać, że maleństwo spłonęło, jednak rany małej szybko rozwiały wątpliwości. Jak mówi sąsiad, 26-latka nie chciała się przyznać, że zostawiła dziecko same w domu.

 - Nie chciała się przyznać, że zostawiła córkę samą w domu. W okolicy mamy wiele szczurów, jednak zazwyczaj nie przychodzą, bo się boją - relacjonował mężczyzna.

Mega Ndobe, rzecznik policji Katlehong, potwierdził, że trzymiesięczne dziecko zginęło żywcem zjedzone przez szczury. Oświadczył też, że 26-letnia matka już została zatrzymana. Jej sprawa sądowa ma odbyć się na początku przyszłego roku.

Sąsiedzi i znajomi 26-latki potwierdzają, że to nie pierwszy raz, kiedy ta zostawiała swoje dzieci bez opieki. Kobieta bardzo często wychodziła na imprezy, które szybko zamieniały się w całonocne libacje.

Syn 26-latki już trafił pod opiekę do jego 28-letniego ojca. Jak poinformował mężczyzna, kiedy dziecko zjawiło się u niego w domu, wyglądało jakby nie jadło kilka dni. Matka maleństwa chętniej inwestowała bowiem w alkohol niż jedzenie dla swoich dzieci.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News