Szczęsny eksplodował! Obrzydliwie obraził znaną dziennikarkę i usunął komentarz

Szczęsny eksplodował! Obrzydliwie obraził znaną dziennikarkę i usunął komentarz

Ta polska dziennikarka wszystkim znana jest ze swojego ciętego języka, kontrowersyjności i szczerego wyrażania opinii. Tym razem oberwało się Marinie, żonie Wojciecha Szczęsnego. Nikt jednak nie spodziewał się takiej reakcji ze strony bramkarza reprezentacji Polski!

Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Viva". W obecnym wydaniu dwutygodnika możemy znaleźć też wywiady z takimi gwiazdami jak Jakub Gierszał czy Borys Szyc. I to właśnie okazało się punktem zapalnym całego sporu.

Marina lepsza od Szyca

Karolina Korwin-Piotrowska bez ogródek postanowiła skomentować zaistniałą sytuację -Takie rzeczy tylko w Polandzie. Na okładce żona piłkarza i piosenkarka bez przeboju. W środku zaś autorytety: Kos-Krauze, wybitni aktorzy jak Szyc czy Gierszał. Pytanie brzmi: w czym ta trójka jest gorsza od tej pani, w czym mniej utalentowana, wpływowa, rozpoznawalna i szanowana i przynosząca nam dumę, że nie są na okładce? Czym sobie nie zasłużyli, a czym zasłużyła sobie ona? Ok, żadne z nich nie nosi Diora. Jeszcze coś? Takie pytanie mam - napisała dziennikarka.

Chamska riposta

-A ja się zastanawiam dlaczego na okładce nie ma Pani Piotrowskiej. Kompletna dyskryminacja ludzi z podwójnymi podbródkami. Jeśli tak bardzo Pani pragnie to chętnie Diora podeślę. Rozmiar 52? - ironizował w niezbyt kulturalny sposób bramkarz.
Po takiej wymianie zdań internauci są w szoku. Szczęsny ochłonął po czasie. Usunął swoją wcześniejszą obraźliwą wypowiedź. Kolejny wpis był już przez niego bardziej przemyślany.
-Tak, takie rzeczy tylko w Polandi. Za granicą, tam gdzie pracuję, takich ludzi się tępi. Jakby się Pani interesowała czymś więcej niż plotki, dyskredytowanie i obrażanie innych ludzi, to by się Pani dowiedziała, dlaczego akurat moją żonę zaprosili na okładkę - MaRina wydaje kolejny, świetny album muzyczny, który cieszy się bardzo dobrą opinią recenzentów muzycznych, a to że jest piękną kobietą i ma zdecydowanie więcej zasięgu oraz słuchaczy nie zaszkodziło w tym, by pojawiła się na okładce - to typowe promując album muzyczny i chyba nikogo nie dziwi, oprócz Pani - napisał Szczęsny.
źródło: natemat.pl
fot.http://viva.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News