Szczere wyznanie światowej gwiazdy. "Wiem, że tego nie chcecie słyszeć, ale..."

Szczere wyznanie światowej gwiazdy. "Wiem, że tego nie chcecie słyszeć, ale..."

Światowa gwiazda kina szczerze wyznaje co się u niej dzieje. Doskonale wie, że to nie jest to, co chcieliby usłyszeć ludzie i tabloidy, ale prawda jest taka, a nie inna.

Mowa o znanej aktorce Mili Kunis. Dwa lata temu wzięła ślub z innym aktorem - Ashtonem Kutcherem. Jeszcze wcześniej zostali rodzicami, dzisiaj trzyletniej dziewczynki Wyatt. Choć może to dziwić, są szczęśliwą parą i nie narzekają na życie ze sobą. Potrafią połączyć karierę i wychowywanie dziecka. Nie poróżniło ich nawet to, że Ashton widział się niedawno ze swoją byłą żoną Demi Moore.

Prawdziwa miłość

Można im szczerze pozazdrościć takiej miłości. Jak twierdzi aktorka, wciąż czuje się tak, jakby przeżywała swój miesiąc miodowy. Dodaje, że w żadnym związku nie ma samych dobrych ani samych złych chwil, ale aktorka stwierdza, że mąż nigdy jej nie denerwuje i cały czas bardzo się kochają. - Przez cały czas naprawdę się kochamy. Wiem, że to nie jest to, co ludzie chcą usłyszeć. Ale mam doskonałego partnera zbrodni i jestem za to każdego dnia wdzięczna – powiedziała Mila Kunis. Widać, że między parą jest naprawdę dobrze. Kochają siebie nawzajem i ich małą córeczkę. Ludzie też to dostrzegają i gratulują im takiej miłości. Oboje chwalą się swoim szczęściem w internecie. Fot. Instagram/ Mila Kunis Źródło: chillizet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News